Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny hotel i cudowni ludzie.
Przy każdym basenie czuwał nad naszym bezpieczeństwem ratownik.Nasz był niezastąpiony. Bardzo profesjonalny, pomocny i miły. Mogłam się zrelaksować, a on czuwał nad bezpieczeństwem mojego dziecka.

1  Dziękujemy, gosiawiercisz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mój drogi dom to Jungle Aqua park Super animacje pyszne jedzenie super obsługa wszystko jest wspaniałe Każdemu polecam ja już tu 5 raz jestem i napewno jeszcze będę Każdy tu znajdzie coś dla siebie w każdym wieku

Dziękujemy, Freedom593672
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Do Jungle wracam co roku z rodziną. Hotel na najwyższym poziomie. Bardzo zadbany i czysty. Obsługa bardzo dba o komfort i zadowolenie gości. Cała obsługa daje z siebie wszystko, abyśmy byli zadowoleni. Jedzenie bardzo smacznego, różnorodne. Pokoje przestronne, duże, odnowione. Dużym plusem jest WIFI w pokojach z routerem. Internet z roku na rok działa coraz lepiej. Dzięki super programowi animacyjnemu nigdy się nie nudzimy. Polecam

Dziękujemy, Wakacje2019h
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jestem w Jungle 5 raz na przestrzeni 1,5 roku. Hotel jest rewelacyjny pod każdym względem. Zaczynając od obsługi na recepcji, która przebiega bardzo szybko i sprawnie, panowie bardzo mili i pomocni, dostaliśmy dokładnie taki pokój, o który prosiliśmy. Cała kwestia zameldowania szybko i zwinnie. Pokój przestronny, czysty, odnowiony. Pan sprzątający codziennie dba o czystość w pokoju, o masz komfort. Woda i mini barek uzupełniane codziennie, wszystko pod dostatkiem. Kolejna kwestia są restauracje. Nie ma opcji, aby ktoś nie znalazł nic dla siebie. 7 restauracji - jedzenie różnorodne, świeże, dobrze przyprawione. Nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie. Panowie w restauracjach bardzo pracowici, uśmiechnięci, bardzo zwinni, cały serwis w restauracji rewelacja. Stoły przygotowane zawsze na czas. Kolejnym atutem jest aquapark. Zjeżdżalni od koloru do wyboru. Super przeżycie zarówno dla dorosłych jak i maluchów. Ratownicy bardzo dbają o nasze bezpieczeństwo pod każdym względem, nawet najdrobniejszym. Grzechem byłoby pominąć przepiękny ogród. Drzewa, palmy, krzaki, kwiaty są bardzo ważnym elementem tego hotelu. Dodatkowo sama architektura hotelu, pokoje w postaci domków sprawia, ze czujemy się tutaj jak w dżungli. Świetna atmosfera. Dzięki programowi animacyjnemu nigdy się nie nudzimy. Codziennie zapewniają nam masę atrakcji. Bardzo polecam tego hotel każdemu, pod każdym względem. Za 6 miesięcy wracam z powrotem.

Dziękujemy, Martyna B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wspaniały, obsługa bardzo miła i pomocna, jedzenie różnorodne, wiele basenów, profesjonalny aquapark i wiele atrakcji w ramach hotelu. To mój 6sty raz w tym hotelu i na pewno wrócę ponownie. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, d k