Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam,
Rewelacyjna obsługa, wspaniały hotel dla rodzin z dziećmi, mnóstwo atrakcji, duży Aquapark, 7 restauracji z urozmaiconym jedzeniem i napojami dla dzieci i nie tylko :-) dyskoteki dla dzieci, duży nacisk na bezpieczeństwo, czyste i przestronne pokoje, animatorzy z doświadczeniem po prostu rewelacja spisali sie jak co roku na medal .

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W Jungle Aqua Park spędziliśmy niezapomniane chwile. Tydzień minął jak z bicza strzelił.
Nie można było się nudzić. Bardzo miła obsługa dbała o to, aby pobyt utkwił nam w pamięci jako bardzo luksusowy i pełen wrażeń. Pyszne jedzenie zaskakiwało nas każdego dnia (było nawet sushi).
Atmosfera panująca w hotelu spodoba się zarówno rodzinom z dziećmi jak i osobom pragnącym wypoczynku w zacisznych częściach obiektu.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy w domku rodzinnym z bezpośrednim wyjściem na basen.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, jarusczar
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jestem tu 3 raz. Hotel godny polecenia.Pyszne jedzenie,super animacje i świetne animatorki Natalia i Natasza ❤❤❤❤ Dzieciaki mają tu raj.Trzeba przyjechać i zobaczyć na własne oczy. Jungle Aqua Park Hurgada jest megaaa..

Dziękujemy, KarinaM3418
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jungle Aqua Park, to niezwykły obiekt. Byliśmy z rodziną drugi rok z rzędu. Posiada olbrzymią liczbę dużych basenów. Każdy ma trzy głębokości - brodzik, dla nieumiejących pływać i dla pływających. Woda czysta, nie czuć chemii. Przy każdym jest ratownik, a w nocy strażnik. Nie brakuje leżaków. Zakwaterowanie wyłącznie w domkach - bardzo czystych, dużych. Wyśmienite posiłki w wielu restauracjach. Napoje bezalkoholowe firmy Pepsi, zaś alkoholowe również bardzo przyzwoite, podawane. Bardzo miła obsługa. Nikt nie sugeruje chęci uzyskania napiwku. Absolutną zaletą jest olbrzymi aqua park z kilkudziesięcioma zjeżdżalniami, przy każdej, poza najwolniejszymi, jest nawet dwóch ratowników - jeden u góry, drugi na dole. Zdecydowanie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie mają swoje zalety. Jedne bardziej w centrum, drugie na uboczu, spokojniejsze. Generalnie, nie ma nigdzie nadmiernego hałasu.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Marek304
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

To nasz drugi raz w tym hotelu (pierwszy raz zimą). I tym razem nie zawiedliśmy się. Przestronne i czyste pokoje, uczynna i miła obsługa, wspaniałe jedzenie. Jeśli Egipt to tylko w tym hotelu! Polecamy!

Dziękujemy, GrzesiekWroc