Genialny hotel, jedzenie bardzo dobre, imprezy. Wszystko na plus. Bardzo dobra pomoc medyczna szybko działająca, doktor bardzo przyjazny oraz pomocny. Dużo zjeżdżali wodnych, fajne animacje ogólnie wszystko

Dziękujemy, Łukasz M

Polecamy. Dobra obsługa, mnóstwo basenòw i zjeżdżalni, każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja włoska i pinacolada - nasza ulubiona. Polecamy wycieczkę na wyspę Mahmya z TUI- cena okolo 70$ za osobę dorosłą i połowę za dziecko, parasole, leżaki i obiad w cenie, piękna rafa. Wrócimy tu za rok

Dziękujemy, Przemek K

To już kolejna, 6 wizyta w hotelu Jungle Aqua Park. W ostatnich 9 miesiącach hotel został odnowiony i wprowadzono parę zmian.
Na plus nowy bar pod recepcją, na minus oddzielenie restauracji Tagine. Wg mnie to nie jest hotel na restauracje a'la calrte. W dodatku przez tą zmianę jest mniej miejsca w otwartej restauracji i trzeba poczekać na wolny stolik.
Jedzenie bardzo smaczne, obsługa hotelu na wysokim poziomie. Szczególny + dla ratownika (Hany Abu Elmgd) oraz kelnera (Mohamed Sayed).
Obaj świadczyli swój serwis na bardzo wysokim poziomie.
Zespół utrzymania czystości również bez zarzutu. Współpraca z guest relations na najwyższym poziomie.
Polecam i nie mam oporów przed kolejną wizytą.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, meschiash

Hotel znakomity dla rodzin z dziećmi. Dobre jedzenie mnóstwo zjeżdżalni nie można się nudzić. Atrakcje co wieczór, dla małych dzieci i dorosłych. Jedzenie urozmaicone drinki dobre nie ma co narzekać. Ratownicy nie pozwala by dzieci pływały bez rękawków czujesz się jakbyś nie musiał pilnować dzieci a zajął się sobą. Polecam dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko.

Dziękujemy, Patryk12345678900

Wizyta w tym hotelu na początku zaszokowała mnie, uprzejmością całej obsługi hotelowej. Na samym początku powitała mnie Anastazja osoba władająca kilkoma językami, uprzejma pomocna i wszystko dokładnie nam wytłumaczyła. Pokoje czyste, sprzątane co dziennie, obsługa hotelowa na kolacji nie pozwoli ci wstać od stolika zaraz jesteś obsłużony i wszystkie napoje od ręki. Ratownicy czuwają przy basenach bez przerwy ochrona na każdym kroku nie ma co się bać. Polecam wszystkim z małymi dziećmi.

Dziękujemy, Sadoch