Przepiękny hotel. Znajdziemy tutaj wszystko czego potrzeba - smaczne jedzenie, czysto, schludnie. Atrakcji dla każdego - codziennie coś się dzieje. W hotelu brak miejsca i czasu na nudę. Animatorzy to młodzi i energiczni ludzie, którzy codziennie dbają o zadowolenie gości. Animacje w różnych językach. W hotelu reprezentuje nas Polka Alicja - która pomaga rozwiązać wszelkie wątpliwości, dba o nasz komfort i zadowolenie. Polecam wszystkich z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Dariusz-Miko

Uważam,że hotel trzyma bardzo wysoki poziom. Jestem bardzo zadowolona z moich tygodniowych wakacji. Pokój bardzo dobrze wyposażony, nowoczesny, sprzątany codziennie. Co najważniejsze jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, możliwość skosztowania kuchni z różnych stron świata, codziennie świeże. Bary bardzo dobrze wyposażone,alkoholu nie brakuje, nikt nie żałuje i nie wylicza gościom alkoholu ( tak jak w innych hotelach).
Wspaniały Aquapark- ratownicy spisują się na medal. Baseny czyste, leżaków nie brakuje.
Bardzo przyjazny hotel!

1  Dziękujemy, KrysiaM67

Wakacje w Jungle będę wspominać bardzo dobrze. Hotel spełnił moje wszystkie wymagania.
Bardzo czysty hotel, smaczne jedzenie - urozmaicone, pizza, frytki, spaghetti gwarantowane codziennie. Woda w butelce dla każdego i bez limitu, codziennie uzupełniany barek w pokoju.
Cola, fanta, sprite w butelce również uzupełniają pokojowy barek - bezpłatnie.
Recepcja bardzo pomocna - współpracująca z gośćmi. Alicja, Mahmoud Saad, Hamada bardzo nam pomogli. Bardzo miło wspominam współpracę z nimi.
O nasz czas od rana do nocy dbali animatorzy, zapewniając mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bardzo miło wspominamy Omar’a i Dj Waleed’a. Spedzililismy tutaj Święta Wielkanocne - genialny pomysł, dzieci miały dużo atrakcji.
Hotel jest pięknie zaprojektowany, wystrój przypomina prawdziwą jungle - piękne kwiaty, palmy, dużo zieleni, figurki zwierząt dodają niesamowitego nastroju.
Jestem zachwycona hotelem. Brak bezpośredniego dostępu do morza nie był dla mnie żadna stratą, ponieważ ilość basenów i zjeżdżali wynagradza wszystko. Polecam

Dziękujemy, Iwona_guz69

Zwykle sam organizuję sobie wyjazdy.Pierwszy raz od dawna , ze względu na dziecko , zdecydowałem się na kupno organizowanej wycieczki jak typowy Janusz :)). Wybór padł na Jungle Aqua Park. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam Jungle Aqua Park Resort szczególnie rodzinom z dziećmi , ale nie tylko. Wcześniej byłem sześć razy w Egipcie i nigdzie nie spotkałem tak dobrego i przede wszystkim urozmaiconego jedzenia jak tu. Zwykle all inclusive kojarzyło mi się typowo hotelowym żarciem , gdzie wszystko smakuje nijako i właściwie tak samo. W JAPR macie do wyboru siedem różnych restauracji serwujących praktycznie każde danie jakie byście chcieli. Możecie do woli komponować posiłki. Jeśli macie ochotę na sushi , krewetki , marokański tagin czy jagnię z rożna- proszę bardzo ! Poza wieprzowiną dostaniecie wszystko. Obsługa jest świetna i co ważne w Egipcie , nienachalna ... Serwis sprzątający macie codziennie. W pokojach codziennie znajdziecie w lodówce skrzynkę małej wody i colę do drinków. Pokoje może nie są najnowsze , ale zdecydowanie czyste. To co od razu rzuca się w oczy , to fantastyczny poziom utrzymania zieleni. To , a także czystość i utrzymanie basenów są na naprawdę najwyższym poziomie. Łącznie znajdziecie ponad 20 basenów o głębokości 50, 80, 110 i 150 cm . W brodzikach dla maluchów mieliśmy podgrzewaną wodę. Do tego aquapark ze zjeżdżalniami , gdzie można naprawdę poszaleć . Wszędzie albo bary z drinkami , albo kelnerzy serwujący drinki z wózków. Alkohol egipski , ale do przeżycia :)) Wieczorem macie do wyboru tańce , drink bary albo projekcje filmów lub animacje. Przed restauracjami wieczorem dzieciaki mają do dyspozycji elektryczne autka na pilota. Atrakcja jest dodatkowo płatna 5 usd , ale wrażenia dla dzieci są naprawdę świetne. Na terenie hotelu macie do dyspozycji kilka sklepów z ciuchami i pamiątkami . Ok. kilometra od hotelu znajdziecie duże centrum handlowe Senzo. Wewnątrz ,pośród wielu sklepów znajdziecie też Duty Free Shop , gdzie z paszportem w ciągu 48 godzin po przylocie możecie zrobić zakupy wolnocłowe. Ceny nie powalają , ale np. papierosy można kupić naprawdę tanio. UWAGA ! Ochroniarz pracujący w tym sklepie jest naciągaczem i jako , że na papierosach nie ma cen , podaje ceny wyższe nawet o 300% ! Zyskiem dzieli się z kasjerem , ale jak poprosicie o paragon i powiecie , że wrócicie z policją żeby sprawdzić ceny - w magiczny sposób odzyskujecie kilkanaście dolarów. Na inne zakupy musicie wybrać się do Hurghady ok. 20 minut taksówką. Taxi hotelowe ma stały cennik i dojedziecie tam za 200 EGP w dwie strony . Na miejscu taksówkarz wysadzi was pod sklepem Nil Pharaons , gdzie możecie zrobić zakupy. Jest to jedno z niewielu miejsc , gdzie są stałe ceny i nie możecie się targować. Jeśli chcecie wracać , podajecie kasjerowi kwit z telefonem do taksówkarza i za 10 minut pojawi się wasza taksówka , która odwiezie was do hotelu. Ogólnie jestem mile zaskoczony poziomem hotelu i mogę go śmiało polecić . Mimo , że mogłoby się wydawać , że ciężko o dobre oceny w molochu na 3000 osób , to jednak chętnie tam wrócę. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić , to nierówno działające wi-fi. Koło recepcji sygnał jest świetny. W pokojach bywa różnie. Ponoć stale pracują nad jego ulepszeniem , ale póki co w niektórych pokojach sygnał jest za słaby.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, hristo99

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Jungle jest najlepszym hotelem w Egipcie.
Hotel przede wszystkim bardzo czysty, zadbany. Obsługa na medal - przyjazna i zawsze uśmiechnięta. Jedzenie rewelacyjne - nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie. Różnorodność gwarantowana. Nieograniczony dostęp do kuchni z całego świata. Osobiście najbardziej polecam restaurację "Tagine" - kuchnię orientalną.
Czas w hotelu przez cały pobyt umilali nam przesympatyczni animatorzy, którzy codziennie umilali nam czas zarówno na basenie jak i na wieczornym animacjach. Najlepszy jest Omar.
Nie mogę zapomnieć również o recepcji, która dała z siebie wszystko, abyśmy dostali bardzo ładny pokój w pięknej lokalizacji. Baseny i aquapark dla młodszych jak i starszych gości.
Hotel według mnie zasługuje na 5 gwiazdek. Zdecydowanie dla najbardziej wymagających. Miłośnicy atrakcji, zabaw, tańców znajdą definitywnie mnóstwo atrakcji dla siebie. Osoby lubiące ciszę i spokój również mają to zagwarantowane. Obiekt jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie, a o leżaki nie trzeba się "bić".
Bardzo polecam. Na pewno wrócę jeszcze w tym roku.

Dziękujemy, Tajka1997