Wakacje 2019

Pełen profesjonalizm, super sprzęt, cierpliwość i uśmiech instruktorów uczynił, że wracam tam już... Przeczytaj więcej

Roving252114
Magic Kite Hurghada

Zrecenzowano: 8 września 2019
RenataH180

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza jak dla mnie profesjonalna szkoła , instruktorzy perfecyjni , sprzęt pierwsza klasa , profesjonalny . Polecam i ja wrócę tu na 100%

Dziękujemy, RenataH180
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza nauka windsurfingu w całej Hurghadzie .Super instruktorzy ,rewelacyjny sprzęt , pogoda rewelacyjna , zabawa jeszcze lepszą, Polecam serdecznie

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, RenataH180
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagicKiteschool, Manager, Magic Kite School HurghadaOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear RenataH,

Thank you so much for your review. We are happy to hear that you had a pleasant stay with us. Hopefully to see you soon again.

Best regards

Zrecenzowano: 6 lutego 2019

Będąc w Hurghadzie postanowiliśmy z żoną spróbować windsurfingu. Skorzystaliśmy z pobliskiej szkoły. Po pierwszej godzinie bardzo mi się spodobało chociaż nie wiem czy więcej stałem na desce czy moczyłem d...pe w wodzie. Dokupiłem jeszcze dwie godziny. Ponieważ były to nasze pierwsze kroki na desce byliśmy trochę wykończeni, ja jednak byłem bardzo zadowolony ponieważ już potrafiłem wypłynąć i samodzielnie wrócić do brzegu. Najfajniejsze było to, że mogłem płynąć pod wiatr. Wcześniej myślałem, że używając żagla można płynąć tylko z wiatrem. Myślałem, że to będzie tylko jednorazowa zabawa ale tak się mi serfowanie spodobało że jeszcze przez kolejne dni przychodziliśmy aby popływać. Żona była trochę mniej zadowolona bo instruktor bardzo słabo mówił po polsku a jej rosyjski i angielski nie jest wystarczająco dobry. Myślę że pomimo naszego wieku 50+ kolejny raz odwiedzając Hurghadę, popływamy znacznie więcej.
Greetings for the team. See you soon :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
2  Dziękujemy, JolaiLeszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagicKiteschool, Guest Relations Manager, Magic Kite School HurghadaOdpowiedź udzielona 10 lutego 2019

Zrecenzowano: 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!!!Pierwszy raz na desce i okazuje się że można :-) Dużo smiechu i zabawy a jednocześnie profesjonalnie.Pozdrawiam całą ekipę i do zobaczenia we wrześniu!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
3  Dziękujemy, Mariusz M

Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Pragne zarekomendowac NAJLESZA szkole kite surfingu w Hurghadzie. Aymen i jego wspolpracownicy to doswiadczeni, profesjonalni i odpowiedzialni instruktorzy !!!
Spokojne i cierpliwe podejscie do nowicjuszy. Nasza swiadomosc, ze jestesmy w dobrych rekach pozwolila sie zrelaksowac, czegos nauczyc, a frajde zatrzymac we wspomnieniach. Jednak nie na dlugo. W maju meldujemy sie tam ponownie. Do zobaczenia i jezcze raz dziekujemy za wspanialy czas. ! Aha ceny konkurencyjne - a to przeciez tez wazne :) Polecamy wszystkim !

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
2  Dziękujemy, Jacek S