Meraki to hotel 5* a nie ma tych pięciu tylko dlatego, że brakuje mu drobnych szczegółów jak np. parking, który jest tam w ogóle nie potrzebny :) Polecam bardzo mocno a jestem pracownikiek biura podróży więc jakieś tam standardy znam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie są ładne. Jest stara i nowa część ale mi to akurat było obojętne. Wiem jak wygląda jedna i druga.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, alekmichalak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Guest Relations Manager, Meraki ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu,

Zespół Meraki Resort chcę podziękować za poświęcenie czasu i podzielenie się swoim doświadczeniem w naszym hotelu.
Mamy nadzieję, że bedzięmy mieć zaszczyt powitać Państwa ponownie w naszym hotelu.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Najlepszy hotel w jakim byłam :) czysto, sprzątane codziennie. Animacje super :) najlepszy animator Hiko :) codziennie super imprezy i atrakcje. Jedzenie na najwyższym poziomie. Piękna plaża i piękna rafa przy hotelu.

Dziękujemy, Justyna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Guest Relations Manager, Meraki ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Droga Pani Justyna B,
Chcielibyśmy podziękować za podzielenie się swoim doświadczeniem w naszym hotelu - jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędziliście z nami miło czas.
Tradycja egipskiej gościnności pozostawia nas w nadzieji, że na następne wakacje wybierzecie ponownie Meraki Resort a my dołożymy wszelkich starań, aby uczynić go niezapomnianym przeżyciem.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna atmosfera oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Ciekawe animacje prowadzone przez kreatywnych młodych i przyjaznych ludzi ! Piękne, bardzo czyste i duże plaże. Dwa duże baseny. Napewno wrócimy! Polecam !

1  Dziękujemy, 49anetaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Guest Relations Manager, Meraki ResortOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Guest,

We want to thank you for taking the time to share your holiday experience. We hope to have the honor to welcome you again in our resort.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam hotel. Pokoje piękne, czyste, codziennie sprzątane. Pierwszy raz jestem w hotelu gdzie nie ma problemów z obsługą. Spora ilość animatorów, przyjemnie zachęcają do zabawy. Hotel dobry i dla par jak i grupki znajomych

1  Dziękujemy, Karolina W

Dear Karolina,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem, hotel piękny, czysty, zero problemów z obsługą, sporo animatorów którzy zachęcają do zabawy. Wieczorne tematyczne imprezy. Drinki wymyślne. Tak naprawdę zero problemów polecam z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, Radek S

Dear Radek,

The team of Meraki Resort want to thank you for taking the time to share your holiday experience. We hope to have the honor to welcome you again in our resort.