EXTRA FUN Aqua C enter

Zarąbisty klimat na łodzi. Taniej i więcej atrakcji niż wycieczki zorganizowane przez biuro podróży... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
skorakrz
Extra fun? More that extra!/ Polecam gorąco!

kubann4

Tak jak pewnie wielu z was, nim podjałem ostateczną decyzje o wycieczce z Extra Fun postanowiłem poszukać więcej informacji w internecie. Z pomocą przyszedł mi tripadvisor. Byłem bardzo ostrożny - jest to moja pierwsza wizyta w Egipicie.

Gorąco polecam - tyle powiem. Świetnie spędzony dzień czyli rejs statkiem, nurkowanie z delfinami, nurkowanie połączone z podziwianiem przepięknej rafy koralowej i ryb. Wszystko to okraszone profesjonalną ale mega miłą i zabawną obsługą - szacuneczek dla Mustafy, Sama(?) i całej pozostałej ekipy. Piękne chwile, wspomnienia. Cena za takie atrakcje i doznania jest jak najbardziej ok. Mega tanio!

Panowie bardzo dbają aby każdy uczestnik wycieczki był zadowolony. Widać ich starania i ogromny szacunek do tej pracy. Stąd i moja szczera chęć aby każdy kto planuje wycieczkę do Hurghady się o nich dowiedział.

Polecam jeszcze raz - 11/10!!! :)

Pozdrawiam!
Jakub

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, kubann4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: extrafunaquacenter, Owner, Extra Fun Aqua CenterOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thanks so much for your kind words our dear value friend and best regards from extra fun aqua centre team work

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Świetna atmosfera na statku i bardzo pozytywna, zgrana ekipa animatorów. Cena wycieczki była niższa niż np:. z biurem podróży, a według nas lepiej zorganizowana. Był przygotowany cały plan dnia a jednocześnie było też sporo swobody. Na wszystko był odpowiedni czas. Opiekunowie dbali o nasze dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo. Jeżeli komuś nie udało się od razu zobaczyć delfinów miał szansę spróbować jeszcze raz. Organizatorom widać,że bardzo zależało na 100% zadowoleniu. Czas na statku umilała muzyka . Zaskoczeniem było usłyszenie w egipskim radiu Sławomira ,, Miłość w Zakopanym'', ale widać wszystko jest możliwe. Jedzenie było przepyszne. Podczas rejsu bardzo kreatywny fotograf wykonywał mnóstwo zdjęć. Miał świetne pomysły, na pewno będzie to niezapomniana pamiątka. Najlepsza wycieczka! Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, smarzec
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: extrafunaquacenter, Owner, Extra Fun Aqua CenterOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Thanks so much for your kind words our dear value friend
Best regards from extra fun aqua center team work

Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy za opiekę i super zabawę 100% zadowolenia
Dankeschön für den großen Spaß 100% Zufriedenheit

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, magdalenakG6099BI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: extrafunaquacenter, Owner, Extra Fun Aqua CenterOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

Thanks so much for your kind words our dear friend

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka byla super zorganizowana, animatorzy bardzo troszczyli sie o nasze bezpieczeństwo i starali sie zapewnić nam jak najlepsza zabawę. Cena byla o wiele lepsza niż gdyby kupić tą wycieczkę z biura podróży. Zdecydowanie oplaca się kupić wyjazd z nimi, bo będzie to caly dzień super zabawy.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: extrafunaquacenter, Owner, Extra Fun Aqua CenterOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2019

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, dobra ekipa łodzi, mili i rozrywkowi ludzie. Szef kuchni do polecenia.
Dla wtajemniczonych 420 :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Departure411820