Zapisz
Dom Delfinów.

Super wycieczka, super organizacja. Na czas, profesjonalnie. Byłem z dwójką dzieci - wszyscy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
mamwiekszegonizty
Hurghada, dom delfinow

Bylismy z Panstwa biurem w domu delfinow podczas pobytu w Hurghadzie, razem z 2-letnim dzieckiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 października 2020
SejPL

Zrecenzowano: 4 września 2019

Wraz z El Sahel byłem w Luksorze oraz w Kairze i był to bardzo dobrze spędzony czas:) Plusem jest cena niższa niż w hotelowych biurach. Wielkim plusem była obecność podczas wycieczki do Luksoru przewodnika Egiptologa który posiadał bogatą wiedzę o historii Egiptu i starał się jak najwięcej informacji przekazać grupie. Jedyną atrakcją którą powinno się przeanalizować pod kątem organizacji to muzem kairskie w którym było niestety za mało czasu by poświecić na zwiedzaniu ogromnej ilości eksponatów, jednak mimo tego minimalnego minusa ogólnie jestem mega zadowolony z obydwu wycieczek i szczerze polecam to biuro :)

1  Dziękujemy, pepis25xp
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Polecam wycieczki organizowane przez biuro. Świetny kontakt przez e-mal, whatsup czy telefon. Wszystko zgodne z ofertą. Ceny konkurencyjne.

1  Dziękujemy, marta321321
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Biuro z doskonale zorganizowanymi wycieczkami po Egipcie. Polskojęzyczni przewodnicy, bardzo ciekawe programy zrealizowane w 100%. Można w krótkim czasie zobaczyć to co w Egipcie najcenniejszego.Pracownicy biura pomocni w każdej sytuacji w stałym kontakcie z klientem. Polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, kasiar987
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Polecam! Bardzo sprawna organizacja wycieczki: łatwy i szybki kontakt z biurem, wszystko zapięte na ostatni guzik, bezpiecznie, bardzo fajny przewodnik mówiący w języku polskim.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 749sylwian
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Solidne biuro, bardzo dobry kontakt, punktualny transport, wielki plus za zorganizowanego polskojęzycznego przewodnika z ogromną wiedzą historyczna, jak również przekazującemu ciekawe informacje na temat życia w dzisiejszym Egipcie i co ważne ponad 2x taniej niż w biurach podróży które dodatkowo straszą zewnętrznymi organizatorami zaraz po przyjeździe. Polecam wszystkim przyjeżdżającym do Egiptu wycieczki fakultatywne z biurem El Sahel.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, BjKs90