Najlepsze biuro jakie znam! Polecam!

Pomagaja, podpowiadają, pożyczają, wspaniale organizują i są mega pozytywni. Ceny wycieczek... Przeczytaj więcej

KatarzynaZ792
Sindbad Club Hurghada

Wycieczki fakultatywne rezerwowaliśmy w Polsce w El Sahel Trawel. Wczasy w terminie 15.08-26.08.19... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
JarekKos

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Polecam wycieczki organizowane przez biuro. Świetny kontakt przez e-mal, whatsup czy telefon. Wszystko zgodne z ofertą. Ceny konkurencyjne.

Dziękujemy, marta321321
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Biuro z doskonale zorganizowanymi wycieczkami po Egipcie. Polskojęzyczni przewodnicy, bardzo ciekawe programy zrealizowane w 100%. Można w krótkim czasie zobaczyć to co w Egipcie najcenniejszego.Pracownicy biura pomocni w każdej sytuacji w stałym kontakcie z klientem. Polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kasiar987
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Polecam! Bardzo sprawna organizacja wycieczki: łatwy i szybki kontakt z biurem, wszystko zapięte na ostatni guzik, bezpiecznie, bardzo fajny przewodnik mówiący w języku polskim.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 749sylwian
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Solidne biuro, bardzo dobry kontakt, punktualny transport, wielki plus za zorganizowanego polskojęzycznego przewodnika z ogromną wiedzą historyczna, jak również przekazującemu ciekawe informacje na temat życia w dzisiejszym Egipcie i co ważne ponad 2x taniej niż w biurach podróży które dodatkowo straszą zewnętrznymi organizatorami zaraz po przyjeździe. Polecam wszystkim przyjeżdżającym do Egiptu wycieczki fakultatywne z biurem El Sahel.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, BjKs90
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Po zobaczeniu ceny miałam lekkie obawy, czy może to biuro to nie ściema. Jakże się miło "rozczarowałam". Biuro jest na najwyższym poziomie: sprawnie odpisuje na wiadomości, przewodnicy odpowiedzialni i potrafiący zaciekawić, transport bardzo czysty i wygodny. Byłyśmy w Kairze z Hurghady i na wyspie Paradise i były to dwa naprawdę bardzo udane dni. Polecam to biuro serdecznie: jest to połączenie solidności z uczciwą ceną. Nie dajmy się oszukać biurom podróży, z którymi przylecieliśmy. Po co przepłacać, skoro za śmiesznie niską cenę można kupić tak wspaniałe wspomnienia z El Sahel?

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, qbiakm