Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel fajny wakacyjny ,jedzenie monotonne ,animacji bardzo mało ,plaza ładna czysta są odpływy ale małe .Najwiekszym minusem hotelu są Egipcjanie w nim wypoczywający niestety ale na cały hotel jest ich ok 90% przez to jest głośno ,krzyki biegających dzieci ,wyrzucane jedzenie gdzie popadnie ,basen jeden zrobiony „only bikini”reszta basenow dla wszystkich gdzie kapią się Egipcjanki w całych swoich uniformach .wieczorami wyjeżdżaliśmy z hotelu do centrum żeby trochę odpocząć od głośnej muzyki która już na stołówce podczas śniadania byla głośna .Lubie Egipt ,Hurgharde ale hotelu nie polecam .

Dziękujemy, MarekA127
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel sam w sobie bardzo fajny ,lobby przyjemne ,mili kelnerzy.Restuarcja przestronna choc jedzenie monotonne .plaza ladna mozna zobaczyc rybki choc trzeba wyplynac kawałek. Hotel przyjemny dla rodzin z dziecmi ,basenow jest wiele jak i lezakow .Warto wieczorem wyjsc za hotel złapać taxi i jechac do centrum ,zobaczyc zycie nocne Hurgharda .Polecam hotel .

Dziękujemy, Passenger433732
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , super baseny , codziennie pyszne torty, na Aqua park nie ma kolejek , pokoje często sprzątane, obsługa baaardzo miła każdy jest uśmiechnięty , baaardzo polecamy wszystkim !!!!!!

Dziękujemy, 294kingaz
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Bardzo fajnie spędzony czas. Animatorzy pierwsza klasa. Bogata oferta dla dorosłych jak i dla dzieci. Dużo zabaw, mili ludzie. Największy minus to brak internetu, dostępny tylko w lobby ale to katastrofa!! Generalnie całokształt polecam!

Dziękujemy, Matiqa
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Jest kilka wad w tym hotelu, pierwsza z nich to jedzenie które nie jest jakoś dobrze przyprawione, do tego codziennie to samo, druga to oczywiście ludzie i ci którzy tam przychodzą (grupy egipcjan z X dziećmi czasami XX) oraz po stronie obsługi jeśli nie damy magicznego dolarka to wszystko będzie na mniejszym poziomie (sprzątanie w pokoju, drinki, ale to chyba cały Egipt tak ma) no i na koniec wisienka czyli animacje te dziennie i wieczorne, niby rozpiska jest co o której godzinie ale mało co widziałem, a wieczorne to straszna monotonia, codziennie jakiś pajac tańczy z kółkami a później coś tam skaczą na scenie, dobre miejsce dla osób cierpiące na amnezję. W sumie dobrze że wybrałem 7 dni, do Egiptu raczej nie wrócę, a na pewno nie do tego hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Adrian a