Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel sam w sobie bardzo fajny ,lobby przyjemne ,mili kelnerzy.Restuarcja przestronna choc jedzenie monotonne .plaza ladna mozna zobaczyc rybki choc trzeba wyplynac kawałek. Hotel przyjemny dla rodzin z dziecmi ,basenow jest wiele jak i lezakow .Warto wieczorem wyjsc za hotel złapać taxi i jechac do centrum ,zobaczyc zycie nocne Hurgharda .Polecam hotel .

Dziękujemy, Passenger433732
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , super baseny , codziennie pyszne torty, na Aqua park nie ma kolejek , pokoje często sprzątane, obsługa baaardzo miła każdy jest uśmiechnięty , baaardzo polecamy wszystkim !!!!!!

Dziękujemy, 294kingaz
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Bardzo fajnie spędzony czas. Animatorzy pierwsza klasa. Bogata oferta dla dorosłych jak i dla dzieci. Dużo zabaw, mili ludzie. Największy minus to brak internetu, dostępny tylko w lobby ale to katastrofa!! Generalnie całokształt polecam!

Dziękujemy, Matiqa
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Jest kilka wad w tym hotelu, pierwsza z nich to jedzenie które nie jest jakoś dobrze przyprawione, do tego codziennie to samo, druga to oczywiście ludzie i ci którzy tam przychodzą (grupy egipcjan z X dziećmi czasami XX) oraz po stronie obsługi jeśli nie damy magicznego dolarka to wszystko będzie na mniejszym poziomie (sprzątanie w pokoju, drinki, ale to chyba cały Egipt tak ma) no i na koniec wisienka czyli animacje te dziennie i wieczorne, niby rozpiska jest co o której godzinie ale mało co widziałem, a wieczorne to straszna monotonia, codziennie jakiś pajac tańczy z kółkami a później coś tam skaczą na scenie, dobre miejsce dla osób cierpiące na amnezję. W sumie dobrze że wybrałem 7 dni, do Egiptu raczej nie wrócę, a na pewno nie do tego hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Adrian a
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Byłam w hotelu pod koniec maja 2019 przez 14dni. Hotel posiada wypielęgnowany, piękny ogród i świetne baseny. W hotelu 80%gości to Egipcjanie. Niestety są głośni i często się wpychaja w kolejki w restauracji. Jednakże podczas mojego pobytu obcokrajowcy mogli korzystać z mniejszej restauracji Bon Apetit, która dla Egipcjan była płatna. Nie było tam kolejek, klima dobrze działała. Może i wybór dań był mniejszy, ale wg mnie każdy mógł wybrać coś dla siebie. Codziennie coś troszkę innego. Jedzenie typowe dla krajów arabskich. Ja osobiście lubię i mi bardzo smakowało. Desery pyszne! Kokosanki, orzechy w miodzie mniammm. Ogólnie w hotelu czysto. Jedyne zastrzeżenie do wielkorazowych kubków które były nie domyte... Ja miałam swoje i polecam sobie zabrać. Pokoje dobrze sprzątane. Meble w pokoju nadgryzione zębem czasu, ale co się dziwić przy takim przemiale ludzi. Z rana chodziliśmy na baseny dla dzieci i było super, ale koło południa trzeba było szukać innego basenu, gdyż był straszny tłok, a kobiety muzułmańskie kąpią się w ciuchach... Na szczęście są 2 baseny dla osób tylko w bikini, bardzo to ratuje sytuację. Super zjeżdżalnie w 3 miejscach. Są na nich nieduże kolejki w stosunku do sąsiednich hoteli. Ratownicy na każdym z kilkunastu basenów dobrze pilnowali i nie raz byłam swiadkiem ich interwencji. Na plaży dużo wolnych leżaków. Plaża ładna. Są na niej super huśtawki ;) hotel leży na odludziu. Do centrum ok 20min taxi. Ogólnie polecam niewymagającym osobom, które zamiast szukać minusów chcą cieszyć się wakacjami ;)

1  Dziękujemy, Ocean8611186