Byliśmy na wakacjach w Egipcie we wrześniu 2019r. Hotel jest obiektem zlokalizowanym na dużej przestrzeni z kilkoma basenami, w tym dużym basenem z leżakami, brodzikiem dla dzieci, basenem ze sztucznymi falami. Dodatkowo jest kilka zjeżdżalni, które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Na plaży i przy basenie znajdują się leżaki oraz bar. Codziennie są organizowane animacje oraz wieczorny Night Show. Dużą niedogodnością jest brak internetu na terenie całego hotelu, ale problem ten można rozwiązać kupując egipską kartę SIM u sąsiadów na przeciwko hotelu ;-) Jeżeli chodzi o jedzenie to każdy może znaleźć coś dla siebie, gdyż jest kilka restauracji - Gusto, Botanica oraz dwie tematyczne, włoska oraz na prawdę warta polecenia restauracja azjatycka. Obsługa jest bardzo pomocna,uprzejma i kontaktowa. Stara się spełnić wszystkie oczekiwania gości. Podobnie zresztą jak lokalni mieszkańcy, których można spotkać na promenadzie El Mamsha. Pokoje są codziennie sprzątane przez pana z housekeepingu. Kolejnym plusem jest bliska odległość od lotniska- dosłownie kilka kilometrów. Ponadto przez cały pobyt dopisała idealna pogoda, codziennie ponad 30 stopni :-) Dlatego też wczasy oceniamy za bardzo udane ;-)

Dziękujemy, patrycjaiskrzycka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy, Sindbad Club.

Byłam w Egipcie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Bardzo fajny 6 pietrowy hotel zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Dla najmłodszych znajdziemy tu: ''malpi gaj'' z opieką animatorów, plac zabaw, przystosowane zjeżdżalnie, fontanny, płytki basen, menu dzieciece (male stoliki i krzesła gł.restauracji oraz krzeselka do karmienia) dla nieco starszych zjeżdżalnie pontonowe, basen z falą oraz dla tych najstarszych program animacyjny: rzutki, siatkówka, aqua aerobik i inne. Codziennie wieczorem show oraz zabawy z dziećmi. 3 restauracje (na plazy, przy zjezdzalniach i glowna) oraz 2 klimatyczne na wieczorne kolacje (azjatycka i włoska) do ktorych wcześniej trzeba zarezerwowac sobie miejsce. Mozna korzystać z nich dowoli. Jedzenie bardzo dobre. Zawsze znajdzie sie cos dla siebie. W hotelu duzo tubylcow. Mieszkalismy na 4 pietrze w odnowionej czesci (kosztowalo to nas kilka $) ale pokoj jasny i piekny. Codziennie sprzatany, wymieniane reczniki i te plazowe i lazienkowe. Warto $ . Obsługa miła i zawsze pomocna, nie obijajaca sie ani chwili (wspolczuje ;/) (składajaca sie glownie z mezczyzn, podczas całego pobytu widzialm chyba 4 pracujace kobiety na terenie obiektu). Wszedzie czysto, czesto sprzatane. Bliski transfer z lotniska (15 min). Denerwujące jest ciagle oferowanie masazów i wycieczek no ale da sie z tym zyc ;) a co do wycieczek to polecam z calego serca polsko-arabskie biuro podrozy "El-sahel travel" (facebook)!! Podsumowujac chetnie wróciłabym do tego hotelu i polecam wszystkim zastanawiajacym sie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bylismy na 4 pietrze w odnowionej czesci (kosztowalo to nas kilka $) ale pokoj jasny i piekny.
Dziękujemy, KatarzynaZ792

Pozdrawiamy, Sindbad Club.

Mega fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Fajny park wodny gdzie każde dziecko w dowolnym wieku znajdzie coś dla siebie. Mega przemiła obsługa, szczególne pozdrowienia dla pana z serwisu sprzątającego na 2 piętrze - bardzo pomocny i uprzejmy człowiek. Fantastyczne jedzenie, byliśmy wiele razy w Egipcie, ale ten hotel pod względem różnorodności i smaku jedzenia oceniam najlepiej.
Pokoje rodzinne przestronne, choć wymagają już odświeżenia. To co może przeszkadzać to dziwny zapach w lobby barze, gdzie człowiek mógłby z miłą chęcią posiedzieć. Z racji iż piwo i drinki serwowane są w plastikowych kubkach wielokrotnego użytku, warto wyposażyć się w termo kubek lub zakupić jakiś kufel na miejscu i z nim udawać się do baru. Myślę, że jeszcze kiedyś tam wrócimy.

Dziękujemy, Piotr P

Pozdrawiamy, Sindbad Club.

Spędziliśmy cudowne dwa tygodnie w tym hotelu na przełomie lipca i sierpnia 2019. Na samym początku błyskawiczne zameldowanie, po 10 minutach byliśmy w pokoju. Sam pokój...ogromny. Dla nas jako rodziny przestrzeń się liczyła pomimo, że czasu w pokojach spędza się bardzo mało. Posiłki...przepyszne, różnorodne, wspaniale podane.Przed 2 tygodnie nie do przejedzenia. Zero problemów żołądkowych. W tym też miejscu ogromne podziękowania dla managerów restauracji Botanica. Obsługa była tam na najwyższym poziomie. Tylko jeden posiłek jedliśmy w restauracji głównej. Pozostałe w Botanice. Po pierwsze ze względu na obsługę a po drugie ze względu na brak kolejek, wolne miejsca przy stolikach. Restauracja azjatycka również stanowi mocny atut hotelu. Tutaj również ukłony w stronę obsługi. Serwis sprzątający pokoi również bez zarzutów. Jest to jeden z tych hoteli, do którego chętnie wrócimy. Dzieci zadowolone, rodzice również. Najsłabszy punkt hotelu to animatorzy. W ciągu dnia nastawieni tylko na gości z Anglii. Ci niestety bardzo irytujący (szczególnie po alkoholu). Ale hotel turystów sam sobie nie wybiera więc nie mogę tego napisać na minus dla hotelu. Ogólnie spędziliśmy tam niesamowite wakacje. Na pewno jeszcze wrócimy. Może już za rok...

Dziękujemy, Magdalena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pozdrawiamy, Sindbad Club.

Świetny rodzinny hotel zapewniajacy wiele atrakcji, mega zjeżdzalnie i aquapark, świetne jedzenie,miła obsługa starająca się zadowolić gosci, Ziead pracujący w administracji hotelu bardzo kompetentny i zawsze służący pomocą. Bardzo dużo Polaków co uznaję za plus. Fajna atmosfera, czyste baseny, pokoje sprzątane codziennie. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, JarekKos