Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Sindbad Club . Był to nasz pierszy pobyt w Egipcie . Jestesmy bardzo zadowoleni . Hotel bardzo czysty , obsługa bardzo miła pomocna . Pokoje sprzątane codziennie . Widać że cześć pokoji jest juz po remoncie a reszta ( 6 piętro ) czeka na odnowienie . My dostaliśmy taki pokój ale poprosiliśmy w recepcji o jego zmianę i bez problemu to zrobiono . Jedzenie pyszne bardzo duży wybór . W sumie sa 4 restauracje w tym dwie włoska i azjatycka na którą trzeba złożyć rezerwację . Plaża 5 minut spacerkiem leżaków masa i nie mieliśmy problemu z znalezieniem lezaka dla 5 osób . Jednym słowem polecam w 100%

Dziękujemy, legionostkad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Na samym starcie nastąpiło wielkie rozczarowanie. Po przyjeździe w środku nocy otrzymaliśmy okropny pokój w starej, niewyremontowanej części hotelu. Pokój kojarzył mi się z hotelem robotniczym za czasów PRL. Uszkodzone wyposażenie, zerwane firany i zasłony, przeciekająca ubikacja, stare hałasujące lodówki, widok na ruchliwą, brzydką ulicę, ogólnie masakra. Zaznaczę, że przy meldunku w recepcji włożyłem w paszport jak nakazują egipskie obyczaje 15 $ i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem pieniądze z powrotem. Podejrzewam, że nasze właściwe pokoje nie były jeszcze wolne i lokowali nas gdzie popadnie z nadzieją że może ktoś nie będzie reklamował pokoju. Na drugi dzień po śniadaniu zareklamowałem pokój, za "opłatą" 20 $ przekazaną recepcjoniście od razu znalazł się ładny pokój z widokiem na deptak i morze, musieliśmy tylko poczekać bo dopiero co rano goście go zwolnili. Na początku zamiast relaksu była nerwówka, ale na szczęście był to jedyny zgrzyt tego pobytu. Hotel ogólnie ok, wykończenie budowlane "po arabsku" dla tego w Europie dał bym max 3 gwiazdki. Pokoje codziennie sprzątane, jedzenie bardzo dobre, obsługa hotelu miła, sympatyczna i uśmiechnięta. Fajny aquapark i baseny (szczególnie tu zadowolone były dzieciaki, ale dorośli też mogli poszaleć). Przyhotelowa plaża tez na + szkoda tylko że część basenowa przy plaży nie była czynna, trwał tam remont. Podsumowując pomimo kilku mankamentów pobyt w Egipcie w hotelu Sindbad oceniam pozytywnie, bardzo udane wakacje !

Dziękujemy, puchaczkc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia. Obsługa rewelacyjna. Jedzenie różnorodne i smaczne. Pokoje codziennie sprzątane. Jedyny minus to brak możliwości wejścia na plażę po godzinie 17,30. Baseny czyste. Super aquapark zwłaszcza basen ze sztuczną falą.

Dziękujemy, JagodazKatowic
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel odpowiedni dla dzieci baseny zjeżdżalnie jedzenie że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Plaża czysta leżaki bar wszystko ok.Obsługa miła jedynie pan barman w holu nie grzeszy uprzejmością mina zmienia się jak widzi dolary. Pokoje czyste ręczniki wymieniane łazienka średnia ale nam to nie przeszkadzało. Gdybyśmy mieli odwiedzić Hurgharde to pewnie tam zagoscimy.

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Jutro wracamy do domu.Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu.Jedzenie pyszne szczególnie przypadła mi do gustu Asia Restaurant.Duzy wybór dla dzieci.Pokoje sprzątane codziennie.Zapas wody,czyste ręczniki.Bardzo szybka reakcja personelu na jakikolwiek problem.Ludzie pracujący w tym hotelu są poprostu bardzo życzliwi.Zawsze uśmiechnięci,pomocni,pracowici.Nie usłyszeliśmy od nich ani jednego słowa narzekania.Pracę swoją wykonują z czystym oddaniem.Szczegolne podziękowania dla Pana który sprząta na naszym piętrze(pokój 5005)I kelnera na plaży Jousef Jacoup.Trzymajcie takich ludzi jak najdłużej.Dziękujemy za tak udany urlop

Dziękujemy, Iwonka75
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SindbadClub, Public Relations Manager, Sindbad ClubOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019