Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Odpoczywaliśmy całą naszą dużą rodziną i jesteśmy zadowoleni. Minusy oczywiście są ale i plusy też no i jak nasz humor przez całe wakacje. Hotel ma dużą zielony terytorium, parę basenów i piękne molo. Bardzo się spodobała animacja! A tak że nasze wycieczki z Mido Bikham, bardzo polecam. Najlepsze wakacji w życiu.

Dziękujemy, niagarra23
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

hotel na max 2*. Stary hotel, większość gości to Egipcjanie. W łazienkach jak nie działa wyciąg śmierdzi moczem, sedes ledwo się trzymał podłogi. Firanki z dziurami po papierosach, krzesła obdrapane, lampki sklejone na izolacje. W pokoju były 3 osoby, dostawaliśmy po 2 butelki 0,5l wody na dzień. Woda z ich dystrybutorów ma metaliczny posmak nie polecam lepiej iść do sklepu i kupić. Posiłki odwieczna przepychanka, trochę lepiej jest w restauracji na parterze, jednak la dzieci nie było wyboru. Monotonne jedzenie, codziennie to samo. Wielki aquapark, ale działa tylko 10-12 i 14-16. Przy hotelu nie ma nic pustostany. Do centrum jechało się ok 20-30 min za 4$ w jedną stronę. Wszystko czyszczą chlorem aż razi w nos. NIE POLECAM

Dziękujemy, Agnieszka C
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam byłyśmy w tym hotelu w maju na wakacjach. Dramat, hotel nie dla Eutopejczykow. Dostaliśmy okropny pokój z widokiem na wysypisko i budowe.Po 3 dniach awantur z menadżerem i prezydentem zmieniono nam pokój z widokiem na basen, ale to dużo nie zmieniło bo łazienki w tragicznym stanie:pleśń, baterie trzymające się na słowo honoru, sprzątanie polega na poprawienie łóżka danie papieru i wody. To jeden problem. Drugi to taki , że w hotelu jest 90% Egipcjan, którzy okropnie się zachowują, prze nich hotel serwuje napoje w małych kubeczkach plastikowych nawet w lobby. Stojąc przy barze obslugiwani są Egipcjanie i dostają po 10 kubków, Europejczycy tylko jeden. To samo po jedzenie my jedno ciastko, jedna porcje frytek oni po 10, nawet dla męża nie można było wziąć Masakra. Mimo skarg do menadżera nic to nie zmieniło, nie zależy im na klientach. Basen co drugi dzień nieczynny bo dziecko Egipskie robiło kupę. Doba kończy się o 12 i mimo wylotu wieczorem nie zabierają opaski i nie można już jeść i pić. Hotel serwuje alkohol rozcienczany bez smaku, soki tez. Animacje słabe, brak dyskotek. Nasz najgorszy pobyt w Egipcie. Powinni ten hotel wycofać że sprzedaży dla Eutopejczykow!!! Rezydenci nie potrafią nic wywalczyć.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 2 tygodnie, pierwszy tydzień pokój bez widoku, w kolejnym tyg udało sie zamienić na pokój z balkonem z widokiem na morze. Cały kompleks hotelowy i infrastruktura bardzo nam sie podobała, piękny ogród, duży zadbany teren, plaza ok, baseny i aquapark super! Jedzenie pyszne, polecam jeść raz w restauracji głównej, a czasami w europejskiej, niby to samo ale nie do końca, w głównej większy wybór i czasami nas zaskoczyli potrawami lub kolacja tematyczną. Alkohol no cóż, tak to jest w większości tego rodzaju hoteli w Egipcie, ten kraj nie słynie z alkoholi do których jesteśmy przyzwyczajeni, jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzić a nie porównywać do Polski. Obsługa hotelowa ok. Jedyny minus - obiecano nam w recepcji niespodziankę z okazji podroży poślubnej, niestety przez 2 tygodnie się jej nie doczekaliśmy, mimo zapewnień obsługi i kserowania naszego aktu małżeństwa. Podsumowując z obiektu jesteśmy zadowoleni, radzimy jednak by przy zakwaterowaniu poprosić o lepszy widok z pokoju bo wiem ze niektórzy narzekali ze trafili na cześć gdzie okna były na klimatyzacje sąsiedniego hotelu. Jedzenie smaczne,plaza fajna, piękny ogród, super atrakcje. Wycieczki fakultatywne polecam kopic na terenie hotelu (u naganiaczy na plaży) lub u p.Sylwii (Hurghada wycieczki- znaleźć można w googlach,lub na fb ), zaś nie polecam z biura podroży bo 3 x drożej wychodzi wiec po co przepłacać. Może kiedyś tam wrodzimy kto wie.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano: 6 maja 2019

80 procent turystów Egipcjanie (miejscowi), którzy jako goście się bardzo panoszą i czują jak u siebie - nie dotyczą ich kolejki do barów, rozwydrzone dzieciaki, kobiety w tych swoich "szatach" wchodzą do basenów, masakra.
Baseny nie podgrzewane od 30 kwietnia, bardzo zimne. Pokoje bardzo słabe i małe, strasznie stare i w kiepskim stanie meble. Łazienki dramatyczne, pod prysznicami pleśń na fugach, zapach stęchlizny. W barach alkohole bardzo rozwodnione a kubki brudne (obmywane albo i nie zimną wodą) oczywiście za 1$ dwa razy dziennie pomnożone przez kilka barów gwarantuje nam szkło i lepsze traktowanie przez kelnerów. Kompleks ratuje tylko jedzenie, jest go mnóstwo i pyszne, są nawet lody codziennie. Nie polecam tego miejsca

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dariusz Ż