Hurghada

Super hotel pod każdym względem, jedzenia ,czystości ,obsługi i całokształtu a to nie są moje pierwsze wakacje w Egipcie.Super personel ,świetne animacje bardzo dobre drinki po prostu nie da się nudzić w tym hotelu chętnie jeszcze tam wrócę polecam ten hotel .

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo ładne widoki udogodnienia dla niepełnosprawnych super jedzenie.i drinki.
1  Dziękujemy, Piotrek H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samrabayhotel, Manager, Samra Bay HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear our Valuable Guest, Good day from Samra Bay Hotel , thank you very much for your visit to us , your comments on top of our consideration . Looking forward to welcoming you soon with your lovely family . kind regards, Team Work

Zrecenzowano: 13 września 2019

To była nasza pierwsza podróż do Egiptu. Na wybór hotelu składał się dostęp do plaży i basenu jednocześnie.
Nie mam się o co przyczepić jeśli chodzi o czystość hotelu, są to standardy egipskie, mały kurz na szafie nie jest powodem żeby narzekać. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie.
W hotelu trwa remont i niektórym wypovzywajacym on przeszkadzał, ja miałam pokoj od strony ulicy więc nigdy nie miałam powodu do marudzenia, zresztą kiedys muszą pracować, więc myślę że to po prostu musi się ktoś bardzo czepiać.
Jedzenie było ok, raz lepsze, raz gorsze, lecz zawsze można było znaleźć coś dla siebie, z głodu nie umarłam ani nie dostałam 'zemsty faraona'.
Wypoczynek najlepszy jaki dotąd miałam, przemiła obsługa, żartują razem z turystami, lubią porozmawiać, zawsze uśmiechnięci. Się sądziłam, że w któres miejsce wrócę drugi raz, a jednak tak będzie. I z pewnością będzie to ten sam hotel.

Dziękujemy, RenataC3243
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samrabayhotel, Manager, Samra Bay HotelOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Zrecenzowano: 11 września 2019

Na poczatku bylysmy sceptycznie nastawieni po przeczytaniu komentarzy lecz do niczego nie da sie doczepic zaczynajac od jedzenia kazdy znajdzie cos dobrego do pokoi czyste wyremontowane klima dziala polecamy dla par

Dziękujemy, Artur904
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samrabayhotel, Manager, Samra Bay HotelOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel Samra bay super ,czyszciutko,pokoje przestronne i czyste,wszystko jest co powinno być i działa bez zarzutu.Pan sprzatajacy stanął na wysokości zadania i rozwiązał problem z wodą prawie od ręki.Teren hotelu rozległy i czysty,jedzenie świeże, dobre duży wybór. Baseny super ,nie ma problemu z lezakami.Polecam z czystym sumieniem -bardzo udane wakacje ☺☺

Dziękujemy, Beata1324
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samrabayhotel, Manager, Samra Bay HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel okej, mimo, że jest duży nie ma przepychu ludzi. Plaża bardzo blisko hotelu. Basen bardzo duży. Obsługa miła i pomocna. Pokoje hotelowe duże w wersji standardowej. Jedzenie nie jest złe, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Daria B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samrabayhotel, Manager, Samra Bay HotelOdpowiedź udzielona 9 września 2019