Hurghada
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ten hotel nie ma chyba żadnych wad. Czysto, wspaniała obsługa od recepcji po serwis sprzątający. Wszyscy pracownicy uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Trochę oddalony od centrum miejscowości, ale dla mnie to akurat zaleta. Najpotrzebniejsze rzeczy dostępne są w hotelowych sklepikach, można też skorzystać z usługi masażu i salonu piękności (bardzo profesjonalna obsługa). Piękne widoki, plaża stworzona do wypoczynku. Smaczne posiłki. Pokoje duże i dobrze urządzone. Jeżeli miałbym ponownie odwiedzić Egipt, to tylko ten hotel.

1  Dziękujemy, TomaszW1319
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Hotel położony na ogromnym obszarze.Świetna infrastruktura. Pokoje czyste z pięknym widokiem na morze .Dwa baseny i laguny.Blisko rafa koralowa z możliwością snurkowania. Przemiła i pomocna obsługa.Z problemami z zakwaterowaniem najlepiej zwracać się do szefa recepcji Mohameda Abdul -bardzo pomocny w tej kwestii. Cztery restauracje z różnorodnym jedzeniem(trochę za mało typowych egipskich potraw)
Pobyt bardzo udany .

Dziękujemy, GoPlaces245835
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Wspaniała architektura hotelu i jego otoczenia urzeka. Wprawdzie dojazd - szczególnie w nocy nie napawa optymizmem, dookoła tylko mur z kamieni, a za min pustynia i kręte drogi, ale widok głownego budunku hotelu rekompensuje pierwsze zaskoczenie.
Pomimo nocnej pory meldunku (3.30) serwis recepcyjny działa jak w szwajcarskim zegarku, szybki meldunek, dostarzenie ekspresowe bagaży do pokoju i zakwaterowanie w ogromnym pokoju (pomimo iż wykupiłem standard).
Pokój zawiera wszelkie udogodnienia w cenie: sejf, minibar, garderoba, nawet 2 TV LCD (mimo iż nie przyjechałem oglądać TV).
Wyżywienie na wysokim poziomie, smaczne, różnorodne (oprócz śniadań), możliwość skorzystania z kilku różnych restauracji.
Plaże hotelowe wspaniale zorganizowane, serwis bez zarzutów, bezpośredni dostęp z plaży do rafy koralowej - można snoorkować do woli nurkowania i inne wodne atrakcje na miejscu w hotelu - ceny przystępne. Oprócz plaż - 2 laguny i baseny.
bary na plaży są OK.
Generalne poziom obsługi w tym hotelu - zadowoli chyba każdego, nawet bez dawania napiwków, jednak drobny bakszysz czyni cuda. Polecam ten hotel jako wyjątkowy.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszytkie pokoje posiadają widok na morze
2  Dziękujemy, piotr2407
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Przepiękna architektura, świeżo czysto na terenie obiektu, najwyższy poziom.
Posiłki - smaczne, kelnerzy nie dają po sobie odczuć, że chcą napiwek.
Wi-Fi - w lobby całkiem znośne, w różnych miejscach hotelu też łapie zasięg.
Rafa koralowa - przy samym hotelu w lagunie, koniecznie zabrać maski :)
Pokoje - każdy z widokiem na morze - pięknie! - standard 4+
Lokalizacja - na uboczu nie dla osób lubiących wycieczki do centrum, raczej relaks.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z 4... na początku świetny widok, po środku kompleksu, wszedzie blisko
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, pawel892018
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w hotelu oczrowała mnie piękne miejsce polecam albatros citadel napewno wrócę tu na wakacje. Byliśmy w cytadeli na kolacji poprostu rewelacja obsługa na bardzo wysokim poziomie restauracja buddha buddha Super

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, ewab351