Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Czuje niesmak po pobycie w tym hotelu. Niby przestrzen ok baseny ok ale sam hotel brudny zaniedbany nadgryziony zębem czasu. Stołówka wola o pomstę do nieba. Małe kubeczki na napoje przez co trzeba kilka razy iść po napój żeby się napić, szybko się zgniatające kubeczki powodują marnotrastwo plastiku. Wyszczerbione talerze kubki miseczki.... ogólny rozgardiasz... na szczecie płaciliśmy grosze za pobyt wiec ok ale widząc jak ceny skakały byłabym zła płacąc dużo drozej za ten hotel. Pokój zaniedbany, internet jedynie w lobby, widok na sąsiadów zwykłych mieszkncow Egiptu. Po tej wizycie nie mamy ochoty wracac do Egiptowa ;) za każda dodatkowa atrakcje jak jazda na wielbłądzie wołają hajsy trują ciagle naciągają, lody bezpłatne paskudne z mleka w proszku te Ala tajskie ok ale dodatkowo płatne, drinki cieniutkie, owoce lepsze dodatkwo płatne. Na tani wyjazd za rodzine 2+2 (1,5 roczniaka i 5 latka ) wydane 4000 na tydzień to dobra kasa za ten hotel

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Paulinarska
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel ogromny z pięknym ogrodem i ciekawym aquaparkiem. Pokój mieliśmy z pięknym widokiem na baseny i morze,rewelacyjny widok nr.1523 Pokój codziennie sprzątany. Jedzenia bardzo dużo, nam jednak brakowało domowego hihi.... Na miejscu w hotelu działa lokalne biuro wycieczkowe Vesper,polecam kontakt z Robertem "mówi po Polsku" wszystko dobrze zorganizowane i ceny atrakcyjne. Ogólnie pobyt udany. Pozdrawiamy Marek i Beata

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel nie zasługuje na 4* brudno,alkohol i napoje podają w mikro małych plastikowych kubeczkach, alkohol bardzo słabej jakości praktycznie nie do picia, w restauracji pełno Arabów i okropny bałagan. W Egipcie byłam sześć razy ale tak syfiastego hotelu jeszcze nie widziałam. Szczerze odradzam!

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, KatesJack
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019

To był mój trzeci pobyt w Egipcie w okresie Świąt Wielkanocnych i zarazem najgorszy.Zaznaczę,że zawsze wybierałam hotele niskobudżetowe i nie chodzi mi o jakikolwiek luksus.Już w pierwszy dzień doznałam przykrej sytuacji przy meldunku.Pokoje dla gości powinny być przygotowane przed przyjazdem,miałam wykupione dwa pokoje,po trzy osoby na pokój.Jedna osoba z przyczyn losowych nie mogła przyjechać.Czekaliśmy w recepcji około godzinę na przydział pokoi,zmęczeni,głodni i marzący tylko o ciepłej kolacji i prysznicu.Jak się okazało nasze pokoje widocznie zostały przehandlowane,dostaliśmy to co zostało...czyli zamiast 6 miejsc,tylko 4.dwa pokoje po dwa łóżka,ponieważ obsługa doszła do wniosku,że nie potrzebujemy tylu miejsc....hello,my za to zapłaciliśmy niemałe pieniądze.Zaproponowano dostawkę,nie zgodziłam się ponieważ zależało mi na łóżku małżenskim i dodatkowym,tak jak miało być pierwotnie.Dostaliśmy ciemne nory a nie pokoje,nie dość że światło bardzo słabe,to dostęp światła naturalnego mocno ograniczony.Widok oczywiście na mur hotelowy a nie ogród jak w ofercie miało TUI.Zeby znaleźć rzeczy w walizkach musieliśmy wyciagać je za każdym razem na balkon.Druga sprawa to brak leżaków...wszędzie.Próba znalezienia czegoś wolnego przypominała walkę.Wszystko porezerwowane,teoretycznie przynajmniej.Nawet jak wstałam wcześnie rano,nie miałam szans na leżak.Ludzi w hotelu pełno ale zaplecze niewystarczające,brak leżaków,brak miejsc na stołówce,mimo pełnego obłożenia tylko jedna restauracja czynna(w ofercie były trzy-nie wiem jakim cudem).Mnóstwo Egipcjan,nie mam nic przeciwko nim ale to co wyprawiali na stołówce wołało o pomstę do nieba,sadzanie czy stawianie butami dzieci na stołach to norma...i ten syf jaki zostawiali po sobie,brak słów.Kolejną sprawą jest czystość,podchodząc do dystrybutorów z napojami czuć po prostu smród,są obklejone,śmierdzące.Nie myte chyba od zeszłego sezonu.Automaty do kawy nie w lepszym stanie ,czuć było od nich zapach rozkładającego się mleka,zapewne z ociekaczy których nikt nawet nie płukał choćby raz dziennie.Jedzenie---temat rzeka...dużo go było ale zauważyłam,że resztki z obiadu trafiały na stoły przy kolacji.Frytki lądowały w jakiejś sałatce,makaron z rybą nagle był zmieszany z makaronem z kurczakiem.Nie chciałam widzieć stanu kuchni,bo pewnie nic bym nie tknęła.Nie powiem,bo obsługa miła ale to za mało żebym chciała i mogła komukolwiek ten hotel polecić.No coż,zamiast odpocząć po prostu się zmęczyłam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Ma M
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo średni, przydałby się remont ponieważ jest już nieestetyczny , unosi się w nim nieprzyjemny zapach . Pokoje sprzątane codziennie (wymiana ręczników i poscielenie łóżek) . Pościel mieliśmy z plamach od razu po przyjezdzie i nie została wymieniona ani razu . Niestety negatywne opinie które czytaliśmy przed wyjazdem się sprawdziły . W restauracjach niechlujne, brudne obrusy , często brakowało sztućców na stołach . Pełno miejscowych co potęgowało hałas , ich zachowanie tez pozostawiało wiele do życzenia , przepychanie po jedzenie itd . Widziałam sytuacje gdy kobieta położyła dziecko na stole (z butami) które na nim spało (?) Wiele było sytuacji które nas zaskoczyły i poświadczyły ze miejscowi maja problemy z kultura i czystością. Jeżeli chodzi o samo jedzenie ... niesmaczne . Było kilka rzeczy zjadliwych ale większość to porażka . Codziennie musiałam jeść to samo , co mało wiele mi smakowało . Jakieś dziwne połączenia typu ziemniak z z bita śmietana i truskawka albo ogórki z ketchupem to zdecydowanie nie moje smaki . Alkohol porażka ... Whisky okropne , drinki z wódka i sokiem bardzo słodkie ze po wypitych dwóch mdlilo . Jedynie piwo było smaczne ale chcąc wypić jedno trzebabylo chodzić co chwile do baru co było dosyc drażniące tym bardziej jak leżało się nad basenami
I bar nie był tuż obok tylko trzebabylo do niego kawałek przejść . Głównym i w sumie chyba jedynym plusem był piękny ogród z kilkoma basenami . Ale woda w basenie zima, o tej porze roku przydałaby się podgrzewana :) w każdym razie NIE POLECAM ! Napewno już bysmy nie wrócili do tego hotelu .

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, 732klaudial