Zrecenzowano: 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywna wizyta. Świetne, przestronne pokoje z widokiem na morze. Czysto i bardzo przytulnie. W pokojach do dyspozycji czajnik wraz z herbatą i kawą. Jedzenie bardzo, ale to bardzo smaczne i niesamowicie urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem jest to, że hotel jest tylko dla dorosłych. Nie ma więc dzieciorów, które się wydzierają na basenie. Generalnie bardzo mało ludzi. Nigdzie nie ma kolejek. Bardzo polecam jeśli ktoś chce odpocząć w luksusowych warunkach.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, kubas347
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hans Peter H, General Manager, Three Corners Ocean View HotelOdpowiedź udzielona 2 marca 2017

Dear valued guest,

Have a nice day from The Three Corners Ocean View. Thank you very much for taking the time to write a review about your stay here with us. It is a great pleasure to read that you enjoyed your holiday. We hope to welcoming you back a next vacation.

Kindly regards,

Hans Peter Haslinger
General Manager

Zrecenzowano: 12 października 2015

Bardzo dobry hotel z podejściem europejskim do klienta co jest odmienne od innych miejsc w Egpicie. Bardzo dobre jedzenie. Świetny klimat i widoki. Polecam apartamenty od strony morza. Hotel organizuje trochę wyjazdów. Zaraz przy samym hotelu jest port. W hotel cumuje łódź, która oferuje wypady nurkowe, snurkowe. Do polskiej bazy Kite RedSeaZone jest 3-4 min Tuc Tuc Taxi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty z widokiem na morze - większe i widok rewelacyjny
Termin pobytu: październik 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 459pawe_n
Zrecenzowano: 9 grudnia 2014

Hotel spowodował zmianę mojego zdania na temat urlopu w Egipcie. Sama miejscowośc jest nieco inna niż reszta miejsc, które zwiedziłam w Egipcie: nie ma tej napastliwości i niezadowolenia połączonego z agresją, gdy nie chcesz kupić jakiegoś przedmiotu. W hotelu pokoje przestronne (my mieliśmy 3 osobowy), jedzenie paluszki lizać, obsługa bardzo miła i kompetentna, widok z okna na marinę uroczy. Polecam miejsce i hotel osobom, które aktywnie chcą spędzić czas poza hotelem, ponieważ na jego terenie nie ma wielkiego kompleksu basenowego ani wielkiej plaży. Za to jest busik zatrzymujący się dokładnie obok polskiej bazy kite surfingu:), jeśli ktoś lubi pograć w golfa to też polecam, ceny średnie, ale pole bardzo urozmaicone i zadbane, obsługa miła. Ogólnie polecam i sama wybieram się znowu wiosną

Wskazówka dotycząca pokoi: Trzyosobowy pokój jest bardzo przestronny
Termin pobytu: grudzień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AniaM131
Zrecenzowano: 27 maja 2014

Położenie hotelu i te piękne widoki na otwarty ocean, cisza i spokój to bardzo dużo i po to przyjechałem do tego kurortu.
Hotel jest bardzo kameralny, cichy, z miłą obsługą i przyzwoitem menu ale bez rewalacji.
Jest to miejsce dla osób , którzy chcą się wyciszyć, wygrzać na słońcu i odpocząć.Przy hotelu bardzo mała plaża z małym basenikiem i barem z miłą obsługą.
Bakszysz mile widziany a jego brak szybko odczujesz.
Hotel położony jest na terenie portu jachtowego i to jest jego cały urok.
Kurort bardzo czysty, zaledwie kilka ulic i to jest jego główny atut.
Pobyt w grudniu, na święta,z fantastyczną wigilią zorganizowaną przez dwa sąsiadujące hotele pozostanie długo w pamięci.
Hotel posiada wspaniałą, otwartą plażę na rogatkach kurortu obok polskiej bazy kitesurferów, z pięknym piaskiem , barem i leżakami.
Z czystym sumieniem polecam ten hotel dla osób szukających ciszy i spokoju.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony oceanu, na drugim piętrze są najlepsze.
Termin pobytu: grudzień 2013
1  Dziękujemy, zbigniew k
Zrecenzowano: 7 marca 2013

Hotel jest idealnie usytuowany w El Gouna stosunkowo blisko jest do plaży, jest idealnie czysty, wszytko wyglada jakby bylo nowe, jedzenie jest swietne, generalnie nie ma sie do czego przyczepic, jedyne co minimalnie mogliby poprawic to oblsuga kienta na która tak naprawde nie można nażekać ale nie jest doskonała. Hotel pomimo tego że 4* wyglada lepiej od wielu hoteli 5* w których byłem. Poza ocena Hotelu chcialbym dodac że El Gouna to inny Egipt, czysty, zadbany, exluzywny nie ma co porówynac tego kurortu do innych smierdzacych i brudnych miejsc w Egipcie.

Termin pobytu: kwiecień 2012
Dziękujemy, Dariusz B