Zrecenzowano: 6 września 2019

Plusem hotelu, jest rafa koralowa. Niestety minusy przeważają :( Hotel jest bardzo ładny, niestety wygląda jakby brakowało w nim serca. Jednym z komentarzy jakie usłyszeliśmy od innych Polaków, to że jest tu biednie. Byłam z rodziną w szczycie sezonu, niestety nie wszystkie atrakcje były dostępne. Bardzo często sami musieliśmy rozkładać materace i parasole przy basenie. Snack bar był porażką (pokrojona bułka z serem). Jedzenie monotonne, ciężkostrawne, brak owoców. Jeśli chodzi o animację, to byłam świadkiem jednego "show", podczas reszty wieczorów grała tylko muzyka. Barmani przy basenie nie robili najlepszego wrażenia (zawsze mieli czas na wszystko oprócz obsługiwania klientów, nie wspominając już o ich minach). Inaczej było przy morzu- obsługa super, i to tam najczęściej przebywaliśmy. W jednym z naszych pokoi zepsuła się klimatyzacja, która została naprawiona dopiero po 3 interwencji w recepcji (zajęło to prawie 24 godziny). Wiem, że niektórym może podobać się ten hotel, ja wiem że już tam nie wrócę, ponieważ spodziewałam się lepszej jakości obsługi za cenę jaką zapłaciłam za ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: rafa koralowa, cisza
Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: happylifevillage, General Manager, Happy Life VillageOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

drahý hoste
děkujeme, že jste si vybrali vesnici Happy Life a strávili svoji dovolenou. Můj tým a já bychom vám také chtěli poděkovat za vaši cennou zpětnou vazbu. Poskytli jste nám velkou motivaci v našem úsilí neustále zlepšovat nabízené služby. Ještě jednou děkuji za návštěvu našeho hotelu a za zpětnou vazbu.
Happy life management

Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

hotel w malowniczej scenerii.pod górą jak nasz kasoprowy.gora - sciezka i morze
w hotelu wszystko okey, natomiast plaza , to pomost kilkanascie metrow, mozna tez plywac na prawo od pomostu, male laguny
w hotelu kosciolek , nasza wiara- koptyjski.z hotelu do miejcowosci dahab, jezdzi darmowy busik o 12, wraca o 15- duzo biur podrozy,- tanie wycieczki- izrael. , gora mojzesza, kolorowy kanion - bylem i szczerze polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje lux
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, plazowic
Zrecenzowano: 5 marca 2019

Fantastyczny hotel, miła obsługa, smaczne jedzenie i rewelacyjny szef kuchni jak i kelnerzy. Plaża przy hotelu wspaniała, rafa koralowa bardzo ładna, beach bar super jak i cała reszta. Doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Polecam !

Termin pobytu: luty 2019
2  Dziękujemy, a_holidayy
Zrecenzowano: 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miesjce na środku pustyni z dostępem do morza. Piękna rafa koralowa tuż przy hotelu. Jedzenie bądź dobre, różnorodne. Obsługa miła. Do wyboru chyba ze 4 baseny. Dużo rosjan. Cisza spokój, można odpocząć.

Termin pobytu: listopad 2018
2  Dziękujemy, yozek1992
Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Ludzie!!! Polecam te miejsce dla ludzi lubiących piękno natury. Cisza i spokój, żadnej głośnej muzyki.Bardzo małe obłożenie.Co rano 4 świetne baseny tylko dla nas! Kapitalna obsługa hotelu, chodzą koło ciebie jak Faraona. Fantastyczna rafa koralowa tuż obok na plaży. Drinki przynoszą do leżaka. Na Synaju jest bardzo bezpiecznie. Polecam z całego serca... Szczególne pozdrowienia dla obsługi od moich dzieci
ZUZU I AMELKI

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje z centralnym widokiem na morze
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ddarekk2