Dahab
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

hotel w malowniczej scenerii.pod górą jak nasz kasoprowy.gora - sciezka i morze
w hotelu wszystko okey, natomiast plaza , to pomost kilkanascie metrow, mozna tez plywac na prawo od pomostu, male laguny
w hotelu kosciolek , nasza wiara- koptyjski.z hotelu do miejcowosci dahab, jezdzi darmowy busik o 12, wraca o 15- duzo biur podrozy,- tanie wycieczki- izrael. , gora mojzesza, kolorowy kanion - bylem i szczerze polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje lux
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, plazowic
Zrecenzowano: 5 marca 2019

Fantastyczny hotel, miła obsługa, smaczne jedzenie i rewelacyjny szef kuchni jak i kelnerzy. Plaża przy hotelu wspaniała, rafa koralowa bardzo ładna, beach bar super jak i cała reszta. Doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Polecam !

Termin pobytu: luty 2019
2  Dziękujemy, a_holidayy
Zrecenzowano: 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miesjce na środku pustyni z dostępem do morza. Piękna rafa koralowa tuż przy hotelu. Jedzenie bądź dobre, różnorodne. Obsługa miła. Do wyboru chyba ze 4 baseny. Dużo rosjan. Cisza spokój, można odpocząć.

Termin pobytu: listopad 2018
2  Dziękujemy, yozek1992
Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Ludzie!!! Polecam te miejsce dla ludzi lubiących piękno natury. Cisza i spokój, żadnej głośnej muzyki.Bardzo małe obłożenie.Co rano 4 świetne baseny tylko dla nas! Kapitalna obsługa hotelu, chodzą koło ciebie jak Faraona. Fantastyczna rafa koralowa tuż obok na plaży. Drinki przynoszą do leżaka. Na Synaju jest bardzo bezpiecznie. Polecam z całego serca... Szczególne pozdrowienia dla obsługi od moich dzieci
ZUZU I AMELKI

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje z centralnym widokiem na morze
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ddarekk2
Zrecenzowano: 23 października 2015

Wspaniały ośrodek na wypoczynek, plażowanie, snurkowanie, czysto, przemiła obsługa nie narzucająca się ale sprawna. Jedzenie bardzo smaczne i pod dostatkiem. Drinki i napoje serwowane w dowolnych ilościach i roznoszone przez obsługę tak na plaży w barze, w czasie posiłków i wieczorem. Ośrodek skromny i dla osób liczących na przepych i wypasione foto na fejsa w marmurach, fontannach i zbytkach raczej nie polecam bo będą rozczarowane. Natomiast rafa wynagradza miłośnikom pięknych widoków brak dyskotek i lansu. Wspaniale

Wskazówka dotycząca pokoi: Uważam że pokoje na piętrach zapewniają większy komfort pobytu.
Termin pobytu: październik 2015
4  Dziękujemy, 144maciejm