Rijeka

“Wino + kolacja”

Maslina Na Zelenom Trgu
Nr 8 wśród 187 Restauracje (Rijeka)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tutaj dzięki TripAdvisor. Obsługa restauracji super, nie musiałem czekać na reakcję kelnera. Wino jak i kolacja również bardzo dobra. Szczerze polecam i do zobaczenia! ;)

Dziękujemy, janeE1013QB

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie trzy potrawy łącznie z pizza żadne nie trafione jak dla mnie, za to wystrój i obsługa bardzo przyjemne miejsce

Dziękujemy, Vici2
Zrecenzowano 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, lemoniada paskudna, kawa ok, wystrój ok. Na ścianie jakiś karaluch no i niestety totalny syf w damskiej toalecie. Pizza była dobra jak na chorwackie standardy. Ceny normalne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, joannaa389
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, po zjedzeniu średniej pizzy ledwo da się oddychać ;)
Fajny wystrój i muzyka mile dopełniają całości.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, weronikakann
Zrecenzowano 28 września 2018

Lokal w dobrej lokalizacji, miła obsługa, dobre jedzenie w przystępnej cenie. Dużo gości, dlatego można mieć problem ze znalezieniem stolika na zewnątrz, zwłaszcza w porze letniej. Mimo wszystko warto poczekać. Przede wszystkim polecam spróbować CALZONE- zdecydowanie najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam, dlatego wróciliśmy na nie jeszcze następnego dnia!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 370aleksandrad

Maslina Na Zelenom Trgu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opatija, Primorje-Gorski Kotar County

Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County

Byłeś(-aś) w Maslina Na Zelenom Trgu? Podziel się wrażeniami!