“Bardzo smacznie!”
Ruzmarin — recenzja

Ruzmarin
Nr 5 wśród 89 Restauracje (Opatija)
Kuchnie: Owoce morza, Chorwacka, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Jedliśmy tam 2 razy w trakcie 12 dniowego pobytu. Warto było wrócić. Spróbowaliśmy żeberek, makaronów z krewetkami i z szybka, burgerów - wszystko przepyszne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Warto zarezerwować wcześniej stolik.

Dziękujemy, n0rtec87

Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, bdb obsługa. Starter chleb z pasztetami i serami pyszny!!! Wino bdb, pizza bdb, zupa dyniowa pyszna. Miejsce na super poziomie, cena jest okej. Polecam z czystym sumieniem

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, joannaa389
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie ,piękny wystrój , bardzo przyjemna atmosfera, świetna obsługa. Każda pozycja wybrana przez nas z karty była perfekcyjna. Na szczególną uwagę zasługuje Burger z truflami i żeberka wołowe. Polecamy też lava cake.
Dziękujemy!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 715arkadiuszb
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i znakomitym Chorwackim winem. Minusem jest karta bez zdjęć potraw, czasem nie do konca wiadomo co się zamawia. Kelner, który nas obsługiwał pomylił dania i zamiast risotto podał makaron, ale to i tak nic bo na parę przy stoliku obok wylał cała zupę. Mimo nie najlepszej obsługi jedzenie jest pyszne i polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, KKKKinga
Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny i że smakiem zrobiony lokal. Smaczne jedzenie. Rozsądne ceny. Warto polecić. Chętnie odwiedzimy następnym razem.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Robert F

Ruzmarin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
Opatija, Primorje-Gorski Kotar County

Byłeś(-aś) w Ruzmarin? Podziel się wrażeniami!