Niesamowite miejsce

Fantastyczne miejsce !!! Ogromny teren , mnóstwo atrakcji . My spędziliśmy 3 dni i mam poczucie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Kasia G
Warszawa, Polska
trzeba zobaczyc

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
adam361
Paryż, Francja
Przeczytaj wszystkie recenzje (46 215)

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

odwiedzilem Angkor Wat rano, w porze deszczowej. Polecam. Mało ludzi, a swiatynie sie nie rozpusciły. ich wielkosc przygniata. kawał kultury swiatowej. polecam tuk tuk. nawet udalo sie zrobic zdjecia bez ludzi.

Dziękujemy, adam361
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kompleks świątyń i zabudowań jest ogromny. Nam zwiedzanie zajęło dwa dni, a i tak skupiliśmy się tylko na kilku punktach.

Dziękujemy, DorotaDo
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno w słowach opisać to jakie wrażenie robi cały kompleks, to po prostu trzeba zobaczyć. Misterna robota kamieniarzy z dawnych czasów, dodatkowo piękne płaskorzeźby i zdobienia w kamieniu. Byłem po za sezonem (w czerwcu) i nie było tylu ludzi co w sezonie, jednak i tak bardzo dużo. Niestety bardzo uciążliwi pod tym względem byli turyści z Chin, których było naprawdę dużo. Mimo tego, że zewsząd widać informacje z prośbą o zachowanie ciszy to wydzierali się jakby ciągle się z kimś kłócili na klepisku. Niezależnie od tego, zdecydowanie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 308tomaszr
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Cudo budownictwa jak na tamte czasy, przemyślane rozwiązania rodem z XX wieku. Zniszczone przez wojny różnego rodzaju a najgorzej przez Czerwonych Khmerów.Warto zobaczyć, mocno uważać na upały, zawsze woda pod ręką. Nie dawać się naciągać różnym handlarzom.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce niesamowite widoki. Zdjęcia nie potrafią oddać całego piękna. Jedyny minus natarczywość.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marcin L