Brest

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
igorek775
Lubań, Polska
ciekawe miejsce

warto wstąpić-szczególnie polecam miłośnikom kolei najlepiej wybrać się z przewodnikiem-pytajcie o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 czerwca 2018
aleksandrazys
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży zbiór parowozów i lokomotyw .Łatwo sobie tam.wyobrazic jak lokomotywa o imieniu Dzierzynski ciągnie wagony z jego rodakami na Syberie

Dziękujemy, igorek775
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018

warto wstąpić-szczególnie polecam miłośnikom kolei
najlepiej wybrać się z przewodnikiem-pytajcie o niskiego,szpakowatego,ze złotymi zębami-przez całe oprowadzanie wciąż żartował i opowiadał różne anegdoty :D

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, aleksandrazys
Zrecenzowano: 13 maja 2018

Wchodząc na teren muzeum mieliśmy mieszane uczucie, ale w miarę oglądania zrobiło się ciekawie, dzieci początkowo znudzone, później wchodziły do wszystkich możliwych lokomotyw, warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Biznes-Polska
Zrecenzowano: 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Muzeum znajduje sie na przeciwko glownego wejscia do Twierdzy Brzesc . Mysle ze dla milosnikow techniki moze byc ciekawym miejscem . Kilkanascie parowozow produkcji radzieckiej , w tym wyprodukowane w okresie miedzywojennym . Niestety oprocz podstawowych danych technicznych brak jakichkolwiek obszerniejszych opisow . Jest mozliwosc wejscia do srodka . Calosc mozna obejrzec w w 45 minut . Wstep platny .

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, miroslawk529
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Fajnie że można do bulu pochodzić po muzeum pod chmurką ale zwiedziłem podobne ale większe w Baranowiczach i na mnie wrażenia nie zrobiło jak może to by było pierwsze w kolejności to może by było innaczej ale warto zwłaszcza dla dzieci

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Robert R