“Trzeba uważać!”
Dubai Taxi — recenzja

Dubai Taxi
Nr 5 wśród 44 Transport (Dubaj)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 9 lutego 2018

Najlepiej jechać na licznik. Próba umówienia się na opłatę za kurs, najczęściej kończy się nabiciem pasażera w butelkę. Z portu do Dubai mall zapłaciłem 25 Euro (umowa), z porotem (licznik) 15$

Dziękujemy, tur07_13
Filtrowanie

Zrecenzowano 3 listopada 2017

Grzecznie szybko i tanio. Taksówki ze względu na cenę paliwa są bardzo tanie w porównanie z czymkolwiek. Wiekszość taboru to Toyoty. Wiekszosc kierowców to pakistańczycy. Wszystkie samochody i kierowcy sa czyści i grzeczni

Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano 9 października 2017

Taksowki w Dubaju sa rewelacyjne,niedrogie,bezpieczne i uczciwe-w jednej z nich zgubilam telefon i pan taksowkarz odszukal moj hotel i przywiozl mi telefon.Troche maja klopotow z orientacja w terenie-trzeba im pojazywac na mapie gdzie sie chce jechac.ale ogolnie polecam!

Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Jeśłi zależy nam na czasie, nie ma się nad czym zastanawiać, taksówki sa dostępne cenowo i sprawnie poruszają się po 14 czy 16 pasach ruchu jakie sa w Dubaju. Czyste, sprawne - nic tylko korzystać.

Dziękujemy, Iwmar
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Ponieważ atrakcje Dubaju są od siebie dość daleko, a metro nie wszędzie dojeżdża blisko, dobrze jest skorzystać z taxi. Poszczególne korporacje różnią się jedynie kolorem dachu auta. Różowy - tylko dla kobiet. Warto mieć z sobą mapę i pokazać dokładnie miejsce gdzie się chce jechać, gdyż nie zawsze j.angielski w naszej wymowie jest dobrze zrozumiany przez tubylców.

Dziękujemy, Agata R

Dubai Taxi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubaj, Emirate of Dubai

Byłeś(-aś) w Dubai Taxi? Podziel się wrażeniami!