“Super”
Dubai Taxi — recenzja

Dubai Taxi
Nr 5 wśród 44 Transport (Dubaj)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 9 października 2017

Taksowki w Dubaju sa rewelacyjne,niedrogie,bezpieczne i uczciwe-w jednej z nich zgubilam telefon i pan taksowkarz odszukal moj hotel i przywiozl mi telefon.Troche maja klopotow z orientacja w terenie-trzeba im pojazywac na mapie gdzie sie chce jechac.ale ogolnie polecam!

Dziękujemy, Justyna M
Filtrowanie

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Jeśłi zależy nam na czasie, nie ma się nad czym zastanawiać, taksówki sa dostępne cenowo i sprawnie poruszają się po 14 czy 16 pasach ruchu jakie sa w Dubaju. Czyste, sprawne - nic tylko korzystać.

Dziękujemy, Iwmar
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Ponieważ atrakcje Dubaju są od siebie dość daleko, a metro nie wszędzie dojeżdża blisko, dobrze jest skorzystać z taxi. Poszczególne korporacje różnią się jedynie kolorem dachu auta. Różowy - tylko dla kobiet. Warto mieć z sobą mapę i pokazać dokładnie miejsce gdzie się chce jechać, gdyż nie zawsze j.angielski w naszej wymowie jest dobrze zrozumiany przez tubylców.

Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomity niedrogi transport. Ceny chyba nizsze niz w Polsce. W zasadzie wszedzie mozna dojechac za 20 - 30 plj

Dziękujemy, Raffik00001
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 24 lutego 2017

Taksówki są w Dubaju bardzo tanie. Są dobrą alternatywą, jeśli w dane miejsce nie da się dojechać komunikacją publiczną.Kurs z Deiry na lotnisko DXB to kilkanaście zł. W przypadku 2-3 osób porównywalnie z metrem.

Dziękujemy, 7MaPS

Dubai Taxi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubaj, Emirate of Dubai

Byłeś(-aś) w Dubai Taxi? Podziel się wrażeniami!