Zapisz
Fantastyczne widoki z góry.

Polecam wybrać się na Burj Khalifa :) Warto wykupić wjazd i wejście do oceanarium, wtedy jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 marca 2020
AgataP1310
Rybnik, Polska
Super wrażenie !

Każdy kto był w Dubaju musi odwiedzić Burdz Chalifa .Byliśmy w opcji WiP trochę drożej ,ale warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 marca 2020
nataliagA5039NR
Przeczytaj wszystkie recenzje (74 828)

Zrecenzowano: 1 września 2019

Monumentalny, niesamowity budynek. Zdecydowanie polecam tzw. kawę w chmurach w godzinach porannych na 123 piętrze. Niezapomniane miejsce.

1  Dziękujemy, dominika s
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto obejrzeć całe miasto z góry, zobaczyć rezydencję szejka Dubaju, las wieżowców Emaar, fontanny, starą i nową dzielnicę, a wszystko pomiędzy morzem a pustynią. Polecam strefę VIP, my byliśmy na 123. piętrze, bez kolejki i bez tłumów w środku, nie było problemu ze zrobieniem masy zdjęć, posiedzieliśmy i na spokojnie napiliśmy się kawy z pięknym widokiem na Dubaj.

Dziękujemy, kalajablonska
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Burj Khalifa jest pięknym budynkiem, z bardzo szybką windą i trzema tarasami widokowymi. Ja zakupiłam Kombi - Ticket za 225 dirhamów, czyli wstęp na 124 i 125 piętro - At the Top i bilet do akwarium w Dubai Mall. Widoki z tarasu nieziemskie!! Akwarium też robi duże wrażenie!! Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć. Kilka minut trzeba spędzić w kolejce do kontroli bezpieczeństwa, a potem do windy. Jednak potem zaczyna się szybsze bicie serca. Już sam wjazd windą na 125 piętro jest niesamowity. Pobyt na 125 i 124 piętrze jest nieograniczony czasowo, więc prędzej, czy później trafi się miejsce na ciekawe zdjęcie. Ceny pamiątek "na górze" nie są tak wysokie, jak się spodziewałem. Natomiast sporo trzeba zapłacić za retuszowane zdjęcia robione zaraz po wejściu na 125 piętro. Gdyby były trzy razy tańsze, byłoby OK. Widoki na okolice są niezapomniane. Nie można być w Dubaju i nie być w Burj Khalifa.

1  Dziękujemy, pijujo
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić , imponująco szybka winda 125p /55sekund , nie czuć ze się nią jedzie . Widok z góry cudny , piękne pamiątkowe zdjęcia .

Dziękujemy, anulkias