Amazing!!!

Wielu ludz mowi ze nie robi to na nich wrazenia. Glupoty pisza,wysokosc jest tu kluczowa (widoki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
szaryl2016
Chorzów, Polska
Polecam

Polecam bardzo fajny widok , będąc w Dubaju trzeba to zobaczyć ! Oraz pokaz fontann , ogólnie na... Przeczytaj więcej

krzysiekz765
Radzymin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (71 788)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Burj Khalifa jest pięknym budynkiem, z bardzo szybką windą i trzema tarasami widokowymi. Ja zakupiłam Kombi - Ticket za 225 dirhamów, czyli wstęp na 124 i 125 piętro - At the Top i bilet do akwarium w Dubai Mall. Widoki z tarasu nieziemskie!! Akwarium też robi duże wrażenie!! Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć. Kilka minut trzeba spędzić w kolejce do kontroli bezpieczeństwa, a potem do windy. Jednak potem zaczyna się szybsze bicie serca. Już sam wjazd windą na 125 piętro jest niesamowity. Pobyt na 125 i 124 piętrze jest nieograniczony czasowo, więc prędzej, czy później trafi się miejsce na ciekawe zdjęcie. Ceny pamiątek "na górze" nie są tak wysokie, jak się spodziewałem. Natomiast sporo trzeba zapłacić za retuszowane zdjęcia robione zaraz po wejściu na 125 piętro. Gdyby były trzy razy tańsze, byłoby OK. Widoki na okolice są niezapomniane. Nie można być w Dubaju i nie być w Burj Khalifa.

1  Dziękujemy, pijujo
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić , imponująco szybka winda 125p /55sekund , nie czuć ze się nią jedzie . Widok z góry cudny , piękne pamiątkowe zdjęcia .

Dziękujemy, anulkias
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytówka całego Dubaju, punkt panoramiczny, widok na całe miasto, w budynku hotel oraz restauracja także widokowa

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, majkaa3
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Jak w tytule,w tej chwili (2019) najwyższy budynek na świecie,widoki z góry niesamowite,wjazd na 123 piętro zajmuje minutę,można wjechać jeszcze wyżej,na pewno warto zobaczyć będąc w tym niesamowitym pod wieloma względami mieście,polecam Szymek

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Szymon J