Dubaj
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz włączyliśmy Dubai International Hotel w plan naszej egzotycznej rodzinnej podróży. Każdemu polecam to rozwiązanie na noc pomiędzy długimi lotami.
Pokój Executive jest świetny. Zaproszono nas do executive lounge. Wspaniała obsługa Dipesh i Mark sprawili ze czuliśmy się jak goście VIP. Dziękujemy!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, janmemories
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dubaiintlhotels, Manager, Dubai International HotelOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2018

Dear Jan,

Thank you for taking the time to write a review of our hotel and we are delighted to hear that you enjoyed your most recent stay with us.

Dubai International Hotel continues to strive and deliver efficient service standards and we are delighted to know that we have achieved this during your stay with us. Please let us know if we can be of any assistance when you plan your next trip to Dubai, by sending us a direct email on guestcare@dih-dca.com.

We look forward to welcoming you back to Dubai International Hotel on your next visit.

Zrecenzowano: 5 marca 2018

Bardzo kompetentny personel. Połączenie z assystą po wyjściu z samolotu ułątwia zdecydowanie życie podczas przesiadki w Dubaiu - nie traci się czasu na przejazdy oraz umożliwia bardzo dobry odpoczynek. Dzięki temu cały wyjazd zyskał na wartości.

Termin pobytu: marzec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, mguba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dih A, General Manager, Dubai International HotelOdpowiedź udzielona 7 marca 2018

Dear Mguba,

Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Mieliśmy prawie 12 godzinną przerwę między lotami i w perspektywie po przylocie do Warszawy biznesowy wieczór, więc zdecydowaliśmy się na nocleg w tym hotelu. Nie znając terminalu wylotu w następnym dniu wybraliśmy pokój na terminalu 3B. gdyż sam hotel odradzał C ze względu na prace remontowe.Przylecieliśmy z Muskatu na terminal B i tu bardzo miła niespodzianka - już przy wyjściu z samolotu czekał na nas przedstawiciel hotelu i zabrał nas z bagażami podręcznymi na wózek, pomógł przy odprawie i zawiózł do recepcji hotelowej ,Był bardzo pomocny .Tu również bardzo sprawnie i uprzejmie przeszliśmy proces zakwaterowania.Pokój bardzo wygodny,czysty i mający na wyposażeniu wszystko co potrzebne na 1 noc. Świetna lokalizacja , można wyjść na terminal / wystarczy zjechać windą / zrobić zakupy. Niestety nie zdążyliśmy skorzystać z basenu .Rano bez problemu / po wytłumaczeniu przez recepcję / dotarliśmy na terminal C.Polecam to rozwiązanie wszystkim , którzy mają długie oczekiwanie na kolejne loty.Bagaż główny nadajemy docelowo a w podręcznym zabieramy to co nam będzie niezbędne podczas przerwy.Jest to alternatywa dla Lounge , do którego nieuprawnieni muszą płacić za wstęp ,a tu można wygodnie się wyspać i zrelaksować.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, annasjk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dih A, Manager, Dubai International HotelOdpowiedź udzielona 12 lutego 2018

Dear annasjk,

Thank you for taking the time to write a review of our hotel and we are delighted to hear that you enjoyed your most recent short stay with us.

We value your positive feedback on the Meet and Greet service and the facilities in general. Please let us know if we can be of any assistance when you plan your next trip to Dubai, by sending us a direct email on guestcare@dih-dca.com.

We appreciate your review and look forward to welcoming you back to Dubai International Hotel soon.

Zrecenzowano: 15 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest jedyną sensowną alternatywą na przetrwanie długiego transferu. Niestety cena nie jest adekwatna do standardu tej 5 gwiazdkowej noclegowni. Pokój braliśmy przy gate B22 , nazwa delux to pasowała by dla celi w więzieniu, 2 butelki wody herbata i kawa w proszku, za 220$ to słabo. Pomieszczenie recepcji okropne, brudne tapczany i ogólnie klimat jakby przyjęcia do szpitala. (Przy gate C lepiej)
Cóż więcej , jest basen , raczej brodzik. Jeżeli ktoś by się mnie spytał czy polecił bym ten pokój (bo jako hotelu w całości nie chce się podejmować opisu) , dla oczekujących dłużej niż 4 godziny na transfer , to bym powiedział że człowiek zapłaci dużo żeby móc się wykąpać i położyć w pościeli po długim locie i przed kolejnym.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, TomaszBx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dih A, Manager, Dubai International HotelOdpowiedź udzielona 16 grudnia 2017

Dear TomaszBx,

Thank you for taking the time to write a review of our hotel and we are sorry to hear that your stay with us was not up to your expectations.

We have communicated your feedback to the respective departments, and to gain more insight may I kindly request you to send us your contact details on guestcare@dih-dca.com so that we can get in touch.

Once again, our sincere apologies for the untoward experience at our hotel and we do hope to connect with you soon.

Zrecenzowano: 24 listopada 2016

Hotel położony na terenie terminala. Bez straty czasu - po prostu kilka pięter windą dojazdu. Oczywiście to jest hotel tranzytowy, nikt tam nie śpi więcej niż jedna noc - atmosfera nieco kliniczna ale : w pokoju panuje absolutna cisza, łóżko ok, łazienka czysta. I już.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, JANscani
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dih A, General Manager, Dubai International HotelOdpowiedź udzielona 25 listopada 2016

Dear JANscania,

Thank you for taking the time to write a review of our hotel and we are pleased to hear that you enjoyed your most recent short stay with us.

We look forward to welcoming you back to Dubai International Hotel.

Avinash Menon
Deputy General Manager