Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w swietnej lokalizacji bardzo blisko metra, ktory mozna dojechac wszedzie.
Pokoje bez wow ale bylo wszystko co potrzeba lacznie z aneksem kuchennym.
Widok z pokoju na wyzszym pietrze bajka - szczegolnie w nocy.
Niedaleko sklep carefull oraz synagoga, ktora troszke zakloca sen gdyz juz o 5 rano przez megafon bardzo glosno spiewaja. Ale mialo to swoj urok.
Obsluga hotelu ok. Wifi w calym hotelu, jednak dosc slabe, co chwile tracila sie siec. Najlepsze w lobby.
Minusem bylo jedzenie. Bardzo maly wybor i monotonne. Czesto brakowalo soków i nie donosili , gdyz stwierdzili ,ze braklo juz.
Hotel ma maly basen na dachu.

Hotel idealny dla osob ktore chca pozwiedzac Dubaj. Dla ktorych jest jedynie baza noclegowa. Mysle , ze 4 gwiazdki to za duzo ale silne 3 na pewno mozna mu dac.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FirstCentral, Manager, First Central Hotel SuitesOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear Patrycja,

Thank you so much for sharing this Amazing review, we are very happy to know you are enjoying your stay .
Best Regards

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Hotel idealnie położony, dla wszystkich, którzy przyjechali zwiedzać Dubaj. Położony zaledwie kilka minut od stacji metra Dubai Internet City. Dostaliśmy bardzo ładny pokój na 29 pietrze, który wyglądał tak samo jak w internecie. Pokój czysty i codziennie sprzątany przez uśmiechniętego Irana, którego pozdrawiamy :) Obsługa bardzo miła i pomocna. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni ze swojej pracy. Bardzo dobre śniadania i obiadokolacje. Szczególne podziękowania dla obsługi Beastro: Ching, Ursulla i Ugyen. Blisko hotelu znajduje się również Carrefour express oraz kilka restauracji, w których można zjeść lunch czy kolacje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy wszystkim, którzy za rozsądne pieniądze chcą zwiedzić Dubaj.

Dziękujemy, Blondcocaine
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FirstCentralHotel, Front Office Manager, First Central Hotel SuitesOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dear AnnaM16107

Thank you for staying with us and for sharing this amazing review.

we are pleased reading your comments and we look forward to welcoming you back.

Regards

The Management

Zrecenzowano: 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z mężem tydzień na początku maja. Bardzo udany pobyt, za rozsądne pieniądze.
Hotel bardzo czysty , zadbany. Obsługa miła i uczynna, szczególnie w restauracji.
Bezpłatny dowóz na plaże - kilka do wyboru. Najbardziej przypadła nam do gustu Kite. Jest bardzo czysta, spokojna, cicha.
Pobyt podczas Ramadanu - większość restauracji jest zamknięta , nie można jeść w miejscach publicznych (np.batonik na ulicy). Wykupiliśmy dwa posiłki , śniadania są raczej kontynentalne. Jednak kolacje (chyba przez Ramadan) są cudowne ! Urozmaicone, lokalne , pyszne i pięknie podane.
Dwa przystanki metrem dzieli hotel od Mariny , gdzie można spacerować wieczorami.
Świetny pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FirstCentralHotel, Front Office Manager, First Central Hotel SuitesOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Dear Anna B

Thank you for choosing to stay with us and for sharing your experience.

We are pleased reading your review and happy to know you had an enjoyable stay.

We look forward to welcoming you back.

Regards

The Management

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Hotel jest na prawdę świetny! Za rozsądne pieniądze, świetna lokalizacja i bardzo miły personel! :) Dla turysty chcącego zwiedzać Dubaj i okolice - idealny. Polecam bardzo gorąco! :) Na pewno kiedyś tam wrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Pauuulus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FirstCentralHotel, Manager, First Central Hotel SuitesOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Dear Pauuulus,
Thank you for your nice review. We are pleased with the fact that you found our hotel comfortable to stay in.
Looking forward to welcoming you back soon.
Kind Regards,

Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego rodzinnego 7- dniowego pobytu w Dubaju mieliśmy okazję mieszkać w hotelu First Central. Z racji tego, iż nastawieni byliśmy na zwiedzanie w hotelu wykupione mieliśmy tylko śniadania ( bardzo dobre), obiady jadaliśmy w miejscach, które w danym momencie zwiedzaliśmy. Korzystaliśmy również z basenu, który mieści się na najwyższym poziomie budynky, przy okazji kąpieli można podziwiać piękny widok na Dubaj. Hotel zadbany, wszystko czyściutkie, idealnie usytuowany, blisko do metra, autobusu, restauracji. Bardzo dziękujemy Fayssalowi za jego nieocenioną pomoc obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania na pewno jeszcze tam wrócimy. Michał B.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Central H, Manager, First Central Hotel SuitesOdpowiedź udzielona 18 lutego 2019

Dear Valued Guest,
Looking forward to welcoming you back soon.
Kind Regards,