Otwarte dzisiaj: 13:00 - 13:30, 18:00 - 23:00
Zapisz
Warto odwiedzić

Warto odwiedzić cały kompleks: Fontanny, Burdż Chalifa, Dubai Mall - wszystko w bezpośrednim... Przeczytaj więcej

Maciej Ś
Poznań, Polska
Bajkowe :)

Wspaniałe fontanny szczególnie po zmroku, byłam dwa razy, i za każdym razem patrzyłam z zachwytem... Przeczytaj więcej

Katarzyna C
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (73 675)

Zrecenzowano: 1 września 2019

Piękny pokaz, świetne nagłośnienie. Tuż obok Dubai Mall. Bardzo intuicyjna droga z metra do centrum handlowego, a następnie do fontann

1  Dziękujemy, dominika s
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Fontanny robią duże wrażenie. Za każdym razem do innej muzyki. Najlepiej je oglądać wieczorem i z tarasu Dubai Mall. Polecam!!

Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Fajna atrakcja. Warto zobaczyc. Shoppin center obok fajne sklepy.Polecam ogolnie w Dubaju duzo atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Barbara151515
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Będąc w Dubaju nie sposób pominąć tej atrakcji. Na żywo robi ogromne wrażenie, które jest potęgowane po zmroku, kiedy fontanny są podświetlane. Miejsce naprawdę świetne, tym bardziej, że naprzemiennie można oglądać pokaz fontann i animacje wyświetlane na Burj Khalifa (tylko po zmroku oczywiście)

Dziękujemy, pijujo
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

duzo sie juz czytalo na temat fontan , tnaca wody przy muzyce i temu podobne, natomiast chcialbym zwrocic uwage na to ze warto ten spektakl dwa razy ogladac raz z dolu zeby widziec widok z boku chociaz z placu przed sklepem apple a drugi raz robiace wieksze wrazenie z platformy widokowej na 424 m (czyli polowa wysokosci wiezowca) wysokosci w Burj Al Arab gdzie z gory jest super widok na calosc fontany ktory z dolu patrzac zawsze jest tylko czesciowy, polecam goraco tym ktorzy nie maja lekku wysokosci bo w platformie oszklonej sa otwory zeby moc glowe i apparat skierowac w keirunku fontan

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Rehreich