Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo Piekny hotel oraz super boskie jedzenie kawa pyszna od Mostafa . Pokoje super i spokojne miejsce dla rodzin i super urlop. Dubai jest piekny i polecam go napewno wroce kiedyś z rodzinka (tylko nie w lipcu bo za gorąco ) wow wow

Dziękujemy, extremeekinga78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibn Battuta Gat... H, Front Office Manager, Movenpick Ibn Battuta Gate Hotel DubaiOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Dear extremeekinga78

Please allow me to reply to you in English
Thank you very much for your wonderful review here on Tripadvisor. It was a great pleasure to read, that you have enjoyed your stay with us to such extend

Razell Anderson
Assistant Front Office Manager

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy przyjechaliśmy do hotelu spotkaliśmy przemilego " Mostafa" który zaoferował nam super kawę arabską , przepyszna czekolade i był bardzo przemiły poza tym super obsługa hotelu przepyszna jedzenie.polecam w 100%wakacje w tym hotelu

Dziękujemy, Vacation04474381125

Vacation04474381125

Please allow me to reply to you in English

Razell Anderson
Assistant Front Office Manager

Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Dobre wyżywienie, czystość w pokojach, bal sylwestrowy szybkie i sprawne wymeldowanie uczynny i uśmiechnięty personel, klub plażowy. Bardzo ładnie położony basen na 8 piętrze z ciepłą wodą.

Zawiła procedura zameldowania w hotelu, próba zablokowania kwoty pobytu na karcie kredytowej mimo wcześniejszej zapłaty całej kwoty, która została zaksięgowana przez hotel. Bardzo słaby salonik biznesowy nie warto do niego dopłacać (dyrekcja hotelu powinna zobaczyć co oferuje salonik biznesowy w siostrzanym hotelu Movenpick w Dubai Marinie).Ściąganie wody z okolic basenu tam gdzie ludzie chodzą jedni w klapkach drudzy w butach wprost do basenu a nie do odpływów których brak na oczach gości według mnie jest niedopuszczalne.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, hubibo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibn Battuta Gat... H, Front Office Manager, Movenpick Ibn Battuta Gate Hotel DubaiOdpowiedź udzielona 14 stycznia 2019

Dear hubibo,
kindly allow me to reply to you in English.
thank you very much for your review about our Mövenpick Hotel Ibn Battuta Gate.
I was glad to read that overall you have enjoyed your stay with us.
We are already looking forward to your next arrival.

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019

wczasy na przełomie wrzesnia i pazdziernika...super hotel przemiła obsługa jedzenie niesamowite, polecam również drinki serwowane przez Siraj ...blisko do metra, supermarket na przeciwko, dwa baseny na górnych poziomach jedyny mankament to widok z okna..ale okna i tak cały czas zasłonięte

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, ja1975ma
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibn Battuta Gat... H, Front Office Manager, Movenpick Ibn Battuta Gate Hotel DubaiOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2019

Dear ja1975ma,
kindly allow me to reply to you in English.
Thank you very much for your great review about our Mövenpick Hotel Ibn Battuta Gate.
I was very pleased to read that you enjoyed your stay with us.
We are already looking forward to your next arrival.

Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, serwis na najwyższym poziomie, wyśmienita kuchnia, przestronne pokoje.
Polecam wszystkim, sami wrócimy tu przy najbliższej okazji.
Musicie też spróbować pysznej arabskiej kawy serwowanej przez Moestafa.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Joanna J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibn Battuta Gat... H, Front Office Manager, Movenpick Ibn Battuta Gate Hotel DubaiOdpowiedź udzielona 9 września 2018

Dear Joanna J,
kindly allow me to reply to you in English.
thank you very much for your wonderful review here on Tripadvisor.
It was a great pleasure the read, that you have enjoyed your stay with us to such extend.