nietypowe

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019
mirekemil
Lądek-Zdrój, Polska
Tego nie da się nie zobaczyć w Dubaju

Zrecenzowano: 29 maja 2019
mudikos
Racibórz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 044)

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Teoretycznie to tylko centrum handlowe ale zaprojektowane z niesamowitym rozmachem i oferujące bardzo wiele dodatkowych atrakcji

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mirekemil
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Tego największego centrum handlowego nie da rady nie zobaczyć w Dubaju gdyż jest to gremium wszystkich wycieczek i spotkań, w szczególności Burj Khalifa. Jest tam wszystko a sklepów tyle że żony można tam zostawić na tydzień. Polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, mudikos
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jest tu wszystko więc jeśli ktoś lubi zakupy to polecam. Dodatkowo Mall oferuje szereg dobrych restauracji.

Dziękujemy, 460agnieszkac
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Nie chodzi o sklepy lecz o to by zobaczyć wszystko największe, najwyższe, najdroższe i inne naj....Polecam pokaz fontann co pół godziny bodajże 5 minutowy seans. W Dubaju warto też zerknąć do innych galerii np ze stokiem narciarskim ...

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Jeśli ktoś lubi tego typu rozrywki to będzie zachwycony :) Na temat sklepów się nie wypowiem gdyż mnie na to było szkoda czasu, ale sam obiekt imponujący. Dużo nie zobaczyłam, przewodnik powiedział że trzeba tygodnia by je zejść :) ale to co zobaczyłam: Akwarium, kaskada, piękne kolorowe gigantyczne kobiety motyle zwisające z sufitu czy fontanna z końmi robią ogromne wrażenie :) Czysto, pachnącą, bardzo elegancko :)

Dziękujemy, agnieszkakadziela