Niedawno wrócilysmy z pobytu w El Ksar ;)
Pogoda może nie rozpieszczala, ale została zrekompensowana w 100 % dzięki animatorom ;) w szczególności Spider oraz Shiks!

Hotel sam w sobie względnie czysty, bardzo miłe Panie, które codziennie dbaly o czystość w naszych pokojach. Kelnerzy przeważnie w porządku aczkolwiek trzeba było czasami kilka razy prosić o czyste sztućce.

Polecamy pobyt w tym hotelu jeśli chcecie odpocząć a także dobrze sie bawić wraz z animatorami oraz pozostałymi gośćmi hotelu ;)

1  Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 14 września 2019

Fantastycznie spędziliśmy jeszcze przedłużone wakacje. Byliśmy na początku września. Jedzenie dobre i dużo , atmosfera super. Animatorzy bardzo fajni, a zwłaszcza Pani Gigi i kelner Ali. Animatorzy zabawiali gości na basenie jak i na plaży a także wieczorami. Hotel dla mnie w miarę czysty. Można było pić i jeść ile się dało. Pozdrawiam. Katarzyna z rodziną

Dziękujemy, Aleksander W
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku, animacje najlepsze!!!! Jedzenie pyszne ,morze piękne nic wiecej nie trzeba do szczęścia! Nie chciało sie wracać! Dużo Polaków, Tunezejczyków i Słowaków ludzie przemili! Beach party i Foam party sa super, pokaz ogni byl bardzo. Momo and Samuel jako animatorzy spełnili nasze wymagania!

Dziękujemy, paulinalY3220QF
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Mój pobyt w tym hotelu był w październiku 2017r. Były to moje 4 wakacje za granicą. Hotel sam w sobie nie jest zły, jak na taką cenę to pokoje i sama wizualizacja Ok.

Zaczne może od +
-najlepsi animatorzy jakich do tej pory spotkałam ! <3 To dzięki nim ten hotel nie był totalna klapą !
Odwalali kawał dobrej roboty! Tańce, zabawy, gry, dyskoteki, wszedzie ich pełno !
-lokalizacja bardzo dobra (blisko sklepy, lodziarnie, pod hotelem taksowki że szybko można dostac się do centrum)
-pokój z shisha niesamowity i obsługa tam <3 kocham tego Chłopaka !
-generalnie ogromny plus dla całej obsługi animatorzy, shisha boy, kelnerzy wszyscy bardzo pozytywni uśmiechnięci i mili :)

A teraz -
-jedzenie totalna klapa... pierwszy raz się spotkałam, żeby być na wczasach, przejść po całej restauracji i nie znalezc nic co by wrzucić na talerz... nie pisze ze było tak każdego dnia No ale pare razy się to zdażyło i nie tylko mnie... na śniadaniach jak chciało się omleta to trzeba było czekać ponad pół godziny w kolejce mimo ze aż tak dużo ludzi nie było ... ogólnie jedzenie słabe .
-drinki ? Hmmm siniaki totalne... jak zwykle trzeba było rzucać dużym hajsem ... podział straszny.. jedni w szklankach jedni bez.. jak nie zapłaciłeś to mogłeś się prosić o szklankę a i tak nie dostaniesz.
-leżaki przy basenie strasznie śmierdzące... przez co muchy nie dawały spokoju .

Wyjazd ogólnie uważ za udany, bo wszędzie lepiej gdzie ciepło i na wypoczynku niż w domu :D .
Obsługa bardzo miła !! Za animatorami podczas wyjazdy to aż łezka w oku się zakręciła. Ale nie poleciłabym samego hotelu w all inclusive z powodu jedzenia i drinków.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kochanawpodrozy
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłem z tego hotlu.Jestem w 100%zadowolony.Obsluga hotelowa bez zarzutu i zawsze pomoże. Zarowno obsługa restauracji jak i barów profesjonalisci.Czy przebywacie tam sami czy z dziecmi animatorzy Ricco i wspaniala Gigi nie dadzą wam się nudzić. Wlasciwe osoby na wlasciwym miejscu.Polecam pobyt w tym hotelu na 100%

1  Dziękujemy, 536stanis_awk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ines M, Guest Relations Manager, El Ksar Resort & ThalassoOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear Guest,
Thank you for your warm comments on TripAdvisor. We are glad to hear that you enjoyed your stay at El Ksar Hotel Resort & Thalasso.
We would be more than happy to welcome you again in our hotel for another great experience.
Sincerely,
REZEK Ines