Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019

Od przybycia do Hotelu Marhaba Beach w Sousse. Wiedziałam już że moje wakacje będą fantastyczne. Zaskoczona byłam bardzo przywitaniem tańcem przed hotelem, było to bardzo miłe.Personel recepcji perfekcyjnie przywitał nas. Pokoje super bardzo czysto,personel dbający o czystość super. Jedzenie niesamowicie pyszne, zespół restauracyjny bardzo miły, dbali o wszystko z uśmiechem na twarzy, wielki szacunek, bo jak brzuch najedzony to szczęśliwy. Kelnerzy barów przemili, dbali o wszystko, aby w szklane nie zabrakło, dzięki serdeczne.I wasz zespół ANIMATION,super chłopaki Max, Haussen,i reszta chłopaków, pozdrawiam serdecznie-BRAVO, a ich księżniczka Nedia całusy wielkie. Cały zespół oddawał całe serce,miłość, i uśmiech na cały dzień. Szczególne podziękowania dla Max Gabou, Houssem Brravas Kocham Was Bardzo za waszą uprzejmość, życzliwość,pomoc.Wspaniałe wakacje i zdecydowanie polecam hotel i cały personel- Dziękuje bardzo. Na przyszłe wakacje jestem i polecam wszystkim znajomym i czytelnikom. Było superrrrrrrrrrrrrrrr, Kocham Tunezje

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Z dziewczyna spędziliśmy tydzień w hotelu, restauracja Ok, bar super, barmani super ale ktoś kradnie z pokoju małe przedmioty typu jak branzoletki itp, a recepcja cie olewa z tego powodu. A pod koniec pobytu dowiedzieliśmy sie od innych gości ze im również zginęła biżuteria , odzież i inne rzeczy a recepcja wszystkim wmawia ze to ty gdzieś pewnie zostawiłeś . Wiec uwaga jak ktoś sie wybiera tam, kradną. I jeszcze jedno , jeżeli pracownicy wam będą proponować jakieś lanczuszki z twoim imieniem po arabsku lub alkochole to nie kupujcie bo przepłacacie.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Max24sat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KHALEDG579, General Manager, Marhaba BeachOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to share your feedback. While I wish you had a better experience, it is feedback like this that we learn from and use to improve. We work hard to deliver an exceptional guest experience, and it's apparent in this case that we fell short.

Please accept our sincerest apologies for the inconveniences which occured during your stay.

We hope to welcome you again and have a chance to earn back your trust.

Sincerely,

Zrecenzowano: 5 października 2018

Razem z chłopakiem spędziliśmy w hotelu 2 tygodnie na przełomie września i października 2018. Hotel nie jest duży przez co nie ma tam poczucia przebywania w tłumie. Jest bardzo dobrze utrzymany - zadbany ogród, piaszczysta plaża na wyciągnięcie ręki i czyste pokoje. W pokojach działająca lodówka i klimatyzacja oraz balkon. W naszym przypadku również widok na morze - naprawdę ładny. Pokój był codziennie sprzątany przez bardzo miłe panie, każdego dnia wymieniane były pościel i ręczniki. Obsługa w zdecydowanej większości bardzo miła i cały czas uśmiechnięta. Na uwagę zasługuje też wspaniały zespół animatorów (szczególnie zapamiętani przez nas to Yassine i Tony)! Każdego dnia zapewniali wiele dodatkowych atrakcji - od siatkówki, piłki wodnej i gimnastyki, przez rzutki i krótkie lekcje tańca po łucznictwo i french balls. Do tego doskonale organizowane zajęcia dla dzieci i cowieczorne show (również takie jak pokazy fakirów czy pokaz lokalnego folkloru) i disco do godziny 24:00. Poza organizacją wydarzeń animatorzy byli też bardzo chętni do rozmów i w każdej chwili gotowi poprawić nastrój. Jedzenie w hotelu naprawdę smaczne, ale przy dwutygodniowym pobycie trochę mało różnorodne. Pomiędzy posiłkami dostępne również przekąski w barze na plaży, więc nie ma mowy o chodzeniu głodnym. Do dyspozycji są również bary z całą gamą dostępnych alkoholi. Jeden bar znajduje się również w basenie dzięki czemu słodkie drinki można zamówić nawet siedząc w wodzie czy leżąc na leżaku. Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - na lewo (w odległości niecałych 3 km) znajduje się Medina (Stare Miasto) z licznymi sklepami i lokalnym targiem, a na prawo (ok. 6 km) port el Kantaoui z pięknymi jachtami, niewielkim ZOO i wartym uwagi parkiem rozrywki. Mimo późnej pory roku pogoda naprawdę piękna i słoneczna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo polecamy pokoje z widokiem na morze - niezapomniany widok.
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 19 września 2018

Spędziliśmy w tym hotelu 2 tygodnie na przełomie sierpnia i września 2018. Hotel ma 4 gwiazdki i to sprawiedliwa ocena. Jest raczej niewielki, ma bardzo ładny ogród i świetną, szeroką plażę. Basen odkryty jest trochę za mały na taką liczbę gości, zdjęcia tego nie pokazują. Ale na co dzień to nie przeszkadza. W tym okresie leżaki na basenie i na plaży trzeba było rezerwować od 6 rano. Mieliśmy piękny pokój na 3 piętrze z widokiem na morze i na basen, chociaż rezerwowaliśmy zwykły pokój. Polecamy napiwek do paszportu :) Klimatyzacja i mała lodówka sprawne. Pokój sprzątany codziennie przez przemiłe panie, ręczniki i pościel zmieniane codziennie. Obsługa w większości bardzo miła i uśmiechnięta, chociaż jeszcze zależy dla kogo. Czekają na napiwki i po nich są znacznie milsi (wiadomo). W hotelu wyraźnie faworyzowani są Niemcy, obsługa bardzo się o nich stara, Polacy są raczej ignorowani, ale też jest bardzo mało Polaków. Najwięcej Niemców i Rosjan. Trafiliśmy na naprawdę kiepski zespół animatorów, może w kolejnych sezonach to się zmieni w tym hotelu. Rozmawiali niemal wyłącznie z Niemcami i Rosjanami, nam nawet nie odpowiadali na "hello". Organizowali czasem taniec lub zumbę, aqua aerobik - 6 razy przez dwa tygodnie, gimnastykę na plaży - 3 razy, na tę ostatnią nie zbierali gości i trzeba było mieć szczęście, żeby w ogóle się o niej dowiedzieć. Za to codziennie bule, dwa razy dziennie siatkówka plażowa i raz dzienne water polo, ponieważ to najwyraźniej lubią. Czasami raz czy dwa wołali ludzi na zajęcia, a potem przepadali i nic się nie odbywało. Doskonale robili jedynie zajęcia dla dzieci w mini klubie i wieczorne mini disco, naprawdę się tutaj starali. Pewną wadą są głośne animacje wieczorne do 24.00, czyli do końca all inclusive. Słychać łomot muzyki przez zamknięte okna, po dwóch dniach można się przyzwyczaić (nie wiem, jak w pokojach od strony ulicy, my mieliśmy od strony morza i basenu). Jedzenie w hotelu przepyszne, różnorodne. Wszystkie trzy posiłki były super. Z ciekawszych rzeczy pojawiały się mule, kalmary, krewetki, paella, wieczór hiszpański, tunezyjski, francuski. Na śniadanie ciepłe croissanty, omlety, jajka sadzone, gorące tunezyjskie pączki. Podczas kolacji są dwie tury 18.30-19.30 oraz 20.00-21.00. Pierwszego dnia wybieramy, którą godzinę chcemy, idziemy z niebieską karteczką z recepcji do restauracji na tę godzinę i manager znajduje nam stolik, który będzie na nas czekał o tej porze już zawsze do końca pobytu. Działa to całkiem nieźle. W restauracji widać znowu tę różnicę w podejściu kelnerów do gości, królują Niemcy. Nie zawsze napiwek tutaj coś daje ;) Pomiędzy posiłkami są przekąski w barze na plaży, np. po południu pieczona pizza. Także absolutnie nie chodziliśmy głodni. W hotelu są 3 bary - w lobby/recepcji, na plaży i w basenie. Napoje i alkohole smaczne, oczywiście słodkie soki, a drinki słabiutkie, czyli klasyk all inclusive :) Więcej do szczęścia nie potrzeba. W barze w lobby można niemal o każdej porze dostać dużą butelkę wody niegazowanej lub gazowanej, bez limitu. Nie bardzo jest serwis nad basenem, tzn. drinki można zamówić siedząc w wodzie, ale kelner raczej już do Ciebie nie przyjdzie, jeśli siedzisz na leżaku. Nie ma też stolików dla tego baru. Kelnerzy przychodzili wyrywkowo, rzadko. To samo w recepcji i podczas wieczornych animacji. Wybierają gości/stoliki i ich obsługują, ignorując sąsiednie osoby. Także tutaj serwis raczej nie działa. Ale wszystko można sobie zamówić samemu przychodząc do lobby baru. Byliśmy z Itaką na wycieczce w Tunisie, miasto jest piękne, klimatyczne, wielokulturowe, widzieliśmy też Kartaginę, Sidi Bou Said i Muzeum Bardo. Wszystko super, tylko może przewodniczka nas trochę wymęczyła (za długo to wszystko trwało...), dlatego nie zdecydowaliśmy się już na kolejną wycieczkę. Miłośnicy szczegółowego oprowadzania po Muzeum będą zachwyceni. Pogoda pod koniec sierpnia idealna, gorąco, ciepła woda w basenie i w morzu. Ostatnie dni, już we wrześniu, nieco się zmieniły - wieczorami burze (raz nawałnica wręcz!), lekkie ochłodzenie. Ale rano sytuacja się normowała. W dniu wylotu pokój należy oddać o 12.00. My mieliśmy wyjazd z hotelu o 22.30. Na szczęście udało się przedłużyć pokój do 18.00 za opłatą 50 dinarów (lub 15 dolarów). Ale nie wszyscy mieli taką możliwość, bo pokoje były już porezerwowane. All inclusive obowiązuje do wyjścia z hotelu, więc nie ma się czym martwić. Z hotelu można w kilka minut dojechać taksówką do Mediny w Susie, kurs kosztuje od 2 do 7 dinarów, zależy, na jakiego kierowcę się trafi. U jednego Pana według licznika zapłaciliśmy 2,10 dinara, u innych 5. Itaka spisała się na medal, wszystko było ok z rezerwacjami, transferem itp. Bardzo miła i kontaktowa Pani rezydentka. Polecamy hotel i dziękujemy za piękny pobyt :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dać napiwek do paszportu w dniu przyjazdu, dzięki temu mieliśmy widok na morze.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepszy hotel w jakim byłam do tej pory, przepiękny w środku jak i na zewnątrz, bardzo czysty i zadbany, robi ogromne wrażenie, dodatkowo położony jest bardzo blisko plaży. Dużym zaskoczeniem dla mnie był bar w basenie można było pić napoje/drinki nie wychodząc z wody, leżaków na basenie jak i na plaży nigdy nie brakowało. Dodatkowym plusem był bar również na plaży gdzie można było napić się i zjeść lunch oraz lody i inne przekąski. Obsługa świetna, każdy miły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty, co sprawiało że mi również uśmiech nie schodził z twarzy. Pokoje bardzo ładne, sprzątane codziennie. Jedzenie świeże i smaczne, bardzo duży wybór różnych potraw, owoców i deserów. Wielkie brawa dla animatorów, którzy sprawili że ten pobyt był jeszcze lepszy. Animacje w ciągu dnia SUPER! Gimnastyka, aerobik wodny, gra w bule, zumba, siatkówka oraz zabawy dla dzieci to tylko kilka z codziennych animacji, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Animacje wieczorne świetnie przygotowane, każdego dnia byliśmy zaskakiwani czymś innym i bardzo dobrze się bawiliśmy, po animacjach codziennie dyskoteka. Ekipa animatorów niezastąpiona. No nie ma się czego doczepić, to były moje najlepsze wakacje jak do tej pory i na pewno tam wrócę ❤️

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Dominika M