Hotel czysty ,codziennie sprzątane pokoje.Pokój z widokiem na basen i morze na 3 piętrze z tarasem bardzo ładny.Jedzenie dobre,zawsze można coś wybrać.Super ciasta i torty.Ładny pasen i ogród palmowy.Do poprawy : za mała ilość sztućców i kubków,winda jeżdżąca jak chce -źle zaprogramowana,kelnerzy nie nadążający z nalewaniem napoi.Zbyt głośna muzyka do późnych godzin nocnych.Wkurzające kubki do napoi w barach na zewnątrz,często popękane dno.Ogólnie hotel oceniam bardzo pozytywnie z małymi niedociągnięciami.W roku 2020 w lipcu mam zamiar wrócić do Riadh Palms
4 osoby.

Dziękujemy, Tadeusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Guest Relations Manager, Riadh Palms HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny gościu, dziękujemy za poświęcenie czasu na skomentowanie pobytu w hotelu Riadh Palms. Cieszymy się, że spodobała Ci się czystość pokoi, nasza różnorodność posiłków oraz basen, a my weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi w celu wprowadzenia niezbędnych zmian . Cały personel Riadh Palms ciężko pracuje, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia w Riadh Palms. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie w najbliższej przyszłości

Do hotelu Riadh Palms przyjechaliśmy w sierpniu 2019 roku, a więc w sezonie. Hotel jest duży, więc nie odczuwa się tak bardzo ilości osób.
Pokój mieliśmy na 4 piętrze i warto zaznaczyć, że w hotelu są windy, jednak w czasie naszego tygodniowego pobytu jechaliśmy nimi może 2 razy. Było to spowodowane "dziwnym" priorytetem pięter. Winda, która jest na -1, może się nie zatrzymać na parterze, tylko od razu pojechać na trzecie, a dopiero potem na pierwsze, drugie i parter. System jest nie do ogarnięcia, a poza tym windy dzielą się na te, które obsługują piętra jedynie parzyste i te od pięter nieparzystych. Ale spoko, schody są szerokie, więc codzienne spacery góra dół nie są aż tak męczące.
Pokój się nam trafił nowoczesny, wyremontowany, bardzo ładny, ale z tego co słyszeliśmy, od piątego piętra w górę są jeszcze stare pokoje. Uwaga, balkon posiada drzwi przesuwne z klamką jedynie od strony pokoju, więc jak się od zewnątrz zamknie, to się już do środka nie wejdzie (sprawdzone, potwierdzone, nie polecamy).
Pokój był sprzątany codziennie, ale w różnych godzinach i w różnym systemie, więc czasem do 18 nie mieliśmy ręczników, choć wiemy, że Pani już była, bo łóżko było zaścielone. Może gdyby zostawić parę dinarów, to byłoby inaczej. Ale tak czy siak nie można narzekać, bo obsługa sprzątająca bardzo miła i dobrze wykonuje swoją pracę.
W szczycie sezonu w porach posiłków w restauracji głównej ciężko o wolne talerze, sztućce, a czasem i o miejsce. Jedzenie monotonne, ale zjadliwe, więc głodny człowiek nie chodzi. Przez tydzień da się przeżyć, jednak dwa tygodnie byśmy nie wytrzymali. Kolejki do przygotowywanych na bieżąco dań bardzo duże, dużo się też nastaliśmy po napoje. W porze wieczornej bardzo polecamy część restauracji na zewnątrz na "balkonie". Watro tam usiąść, bo widok jest bardzo przyjemny, kelnerzy podadzą sztućce i naleją napój- to taka odosobniona część, w której nie trzeba się przepychać przez stada ludzi, żeby spokojnie zjeść.
Bary podają alkohol do północy, wybór trunków nie jest super zróżnicowany. W "karcie" parę standardowych drinków z nie wiadomo czego w sumie- ani smaczne ani mocne. Piwo średnie, ale przynajmniej zimne. Wszystko to leją do bardzo małych kubeczków, więc jeśli człowiek planuje imprezowy wieczór, to musi się liczyć z tym, że część nocy spędzi w kolejce do baru. Warto dać napiwek, bo wtedy barmani potrafią nalać już coś smaczniejszego.
Jeśli chodzi o animacje, to nie był to szczyt rozrywki- trochę tańca, trochę śpiewu, ale można popatrzeć. Bardzo długo, bo do 22:00 trwają animacje dla dzieci, a dopiero później dla dorosłych. W nocy działa też na terenie hotelu klub muzyczny, w którym można potańczyć. Fajna zabawa, ale nie ma tam klimatyzacji, więc człowiek wychodzi mokry i za drinki trzeba płacić (bo to już po północy).
Basen zatłoczony mega, więc nie korzystaliśmy w ogóle. Z balkonu o ósmej rano już widać było zajęte leżaki ręcznikami, także kto pierwszy ten lepszy.
Plaża jest szeroka i ten kawałek, który należy do hotelu jest długi, więc raczej nie spotkaliśmy się z tym, żeby nie było wolnych leżaków i parasolek. Niestety jest na niej dużo śmieci, wszędzie walają się pety, papierki, chusteczki, a nawet sztućce czy talerze (ludzie je nagminnie wynoszą z części jadalnej). Morze bardzo czyste i ciepłe, długo jest płytko, więc można pograć w piłkę czy popływać na materacu. Polecamy bardzo skorzystać z dmuchanej kanapy, którą ciągnie motorówka- koszt to jedynie 20 dinarów od osoby, a zabawa jest naprawdę mega. Rano morze jest spokojne, a popołudniu robią się fajne fale. W ostatni dzień naszego pobytu była wielka ulewa i niestety wybiły studzienki kanalizacyjne, a wszystkie ścieki spłynęły do morza, także lepiej nie trafić na deszcze, bo nie da się korzystać z plaży i morza.
Minusem są też plażowi "naganiacze", którzy proponują mydło i powidło. Chodzą wzdłuż plaży, zaczepiają, wołają. Znają wszystkie języki świata, więc potrafią też zagadywać po polsku. Ciężko się od nich opędzić i są męczący- dobrze przynajmniej, że nie mogą wchodzić między parasolki.
Warto wyjść poza hotel, choć miasto jest bardzo brudne i wszędzie leżą śmieci. Stare miasto warte obejrzenia, targ i meczet. Można tam też taniej kupić pamiątki niż w okolicy hotelu. Nie czuliśmy się niebezpiecznie, wszędzie są patrole policji, nawet na plaży.

Ogólnie pobyt oceniamy jako taki sobie. Samo morze i pogoda jest super, ale hotel nie ogarnia takiej ilości ludzi jaka przyjeżdża w sezonie. Brak sztućców i zastawy jest męczący, wszędobylskie żebranie o napiwki też. Jeśli nie jesteś mega wymagający, to się będziesz bawić okej, tak jak my. Ale to nadal tylko "okej" nic więcej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój z widokiem na morze.
Dziękujemy, Ola-Daniel
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel 4 gwiazdkowy ale według mnie to raczej słabe 3 ,swoje lata świetności ma dawno za sobą i wymaga remontu zwłaszcza windy których w hotelu jest 6 ale średnio działają tylko 2 góra 3.Na pewno nie jest to miejsce dla kogoś kto chce odpocząć w ciszy i spokoju głodna muzyka od rana do nocy, w pokojach klimatyzacja starego typu ale spokojnie dawała radę, świetni animatorzy zapewniali ciągle jakieś zabawy zwłaszcza dzieciakom, ale nie tylko. Jedzenie na pewno jest to dużo e czy smaczne to już kwestia indywidualnego gustu nam po 3 dniach zbierali się na wymioty po przekroczeniu progu restauracji , sztućce u talerz często niedomyte, obtłuczone szklanki i brak filiżanek do kawy to norma, świeże owoce przy każdym posiłku kawa dobra i mocna. Basen fajny o roznych glebokościach blisko do poekneh piaszcxystej plaży wystarczajaca ilość leżakow zarowno na pkazy jak i przy basenie, personel miły i pomocny. Ogólnie pobyt nie był zły ale to zależy czego oczekujemy.

1  Dziękujemy, ola m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Public Relations Manager, Riadh Palms HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Drogi Gościu, dziękuję za wrażenia i poświęcony czas na skomentowanie pobytu w hotelu Riadh Palms.
Jeśli chodzi o windy, uprzejmie zwracamy uwagę, że Riadh Palms zapewnia 6 wind, 2 z panoramicznym widokiem. Są zgodne z międzynarodowymi standardami i są regularnie utrzymywane. Bierzemy pod uwagę Twoje uwagi i dokonamy niezbędnych korekt. Jednak mając certyfikat ISO 22000, ISO 9001 i kontrolę jakości żywności Crystal, możemy zapewnić, że działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami w celu utrzymania dobrej jakości usług. Ponadto w przypadku wszelkich interwencji technicznych współpracujemy z GMAO, który jest zintegrowanym systemem konserwacji, który pozwala nam na wykonanie wszystkich napraw w szybki i wydajny sposób
Bierzemy pod uwagę Twoje uwagi i dokonamy niezbędnych korekt dotyczących naszej jakości usług. Jednak mając certyfikat ISO 22000, ISO 9001 i kontrolę jakości żywności Crystal, możemy zapewnić, że działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami w celu utrzymania dobrej jakości usług.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okolica hotelu niezbyt przyjemna, ale za to sam hotel cudowny. Super basen, tylko trochę zatłoczony. Plaża fajna, leżaki zawsze dostępne zarówno tam jak i na basenie. Do wody można dojść bardzo daleko. Pod samymi bojami woda po szyję (mam 166cm). Dużo osób wychodziło za boje. Wszędzie ratownicy (ci na basenie lekko nachalni). Cały czas świetne animacje. Przede wszystkim animator Adam od sportu, bardzo kochany człowiek! Jedzenie bardzo urozmaicone, smakowały mi szczególnie obiady w restauracji przy basenie. Nie polecam kolacji a la carte w formie grilla, bo wtedy trzeba stać w kolejce po jedzenie. Pokoje ładne jak na to czego się spodziewaliśmy, bardzo czyste, codziennie sprzątane, chyba że tego nie chcemy. Widok na miasto nie przeszkadzał. Windy bardzo powolne, dlatego cieszylismy się że mieliśmy pokój na 1 piętrze. Medina około 20 minut drogi piechotą, uważajcie na naciągaczy, którzy mówią, że są barmanami z waszego hotelu. A propos barów w hotelu, świetne drinki, wieczorem trzeba stać troszkę dłużej, ale przy basenie Pan zazwyczaj robi dużo szybciej niż w środku. Generalnie polecam i chętnie wrócę!

Dziękujemy, hejka-kinia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Guest Relations Manager, Riadh Palms HotelOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Drogi Gościu, dziękuję za niesamowitą recenzję i poświęcenie czasu na skomentowanie pobytu w hotelu Riadh Palms. Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz basen i plaża, która jest jedną z najpiękniejszych plaż w Tunezji. Cieszymy się również, że doceniłeś nasz zespół animatorów i że udało im się sprawić radość i radość z pobytu. Cieszymy się również, że podoba Ci się nasz wybór jedzenia, a także czystość pokoi i wysiłki naszych współpracowników w zakresie obsługi. Cały zespół Riadh Palms ciężko pracuje, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia w Riadh Palms. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie w najbliższej przyszłości.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel
Pokój z cudownym widokiem
Dziękuję za cudny prezent urodzinowy kolację oraz tort !!! Jesteście genialni!
Jedynie co to na stołówce mogłoby być czysciej ☻
Czasem brakuje kubków czy widelcow ale prędzej czy późnej się znajdą
Wspaniała ochrona hotelu , nikt spoza hotelu nie wejdzie na basen lub na plażę brawo chłopaki! Szczególnie godna podziwu ochrona na plaży np. Pan Bassem
Ogólnie 8/10
#riadh
#palms
#riadhpalms
#sousse
Napewno wrócimy!

2  Dziękujemy, eunikamarczewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Guest Relations Manager, Riadh Palms HotelOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Drogi Gościu, dziękuję za pozytywną opinię i poświęcenie czasu na skomentowanie pobytu w hotelu Riadh Palms. Cieszymy się, że spodobała nam się nasza idealna lokalizacja w centrum miasta z jego niesamowitymi budynkami. Poważnie podejmiemy twoje uwagi, aby wprowadzić niezbędne korekty.