Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Niestety zawiedliśmy się na tym hotelu, marna jakość obsługi, jak za te pieniądze, jesteśmy bardzo rozczarowani, hotel ma dość dobre opinie w internecie, ale niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.
Jest to dość wiekowy hotel, widać to na każdym kroku, pokoje nie za duże, wyposażone na jakimś poziomie, ale niestety brud, kurz, widoczny gołym okiem, widać że aż proszą się o odnowienie.
restaurację, brud widziany gołym okiem, można się przykleić do stolika, nie przykładają wagi do czystości, sztućce są nie domyte, brudne, talerze, oraz reszta szkła tak samo, istny syf. Jedzenie w miarę ok, nie doprawione, bardziej bez wyraźnego smaku.
Baseny, walka o leżaki, leżaki są rezerwowane fikcyjnie przez obsługę basenów, jak chcesz leżak to musisz zapłacić, od 10-do 20 dinarów, czyli 14-28zł.
Woda w basenie ok, dość mocno chlorowana, sporo piasku, oraz włosów itp.
Morze, plaża zaśmiecone, nie zbyt ciekawy widok.
Tunezja w skrócie jeden wielki smród, bród i ubóstwo.
Byliśmy w tym hotelu dwa tygodnie sierpień 2018, jeżeli nie chcecie wydać grubych tysięcy, i nie mieć satysfakcji to omijajcie to miejsce z daleka.
biuro podróży Coral-travel, również nie polecamy, ale o tym na odpowiedniej stronie opiszemy.
ps. wyżywienie all inclusive w tym hotel, to kpina, jakiej nigdy nie widzieliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli zdecydujecie się jakimś cudem na tek hotel, to bierzcie tylko pokoje od strony morza/basenów, w innych jest masakrycznie głośno.
Dziękujemy, magda1981com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HassenChaouache, General Manager, Movenpick Resort & Marine Spa SousseOdpowiedź udzielona 6 września 2018

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel nie zasługuje na 5*, najwięcej to może 3*.
Niestety po raz kolejny zawiodły nas opinie ludzi, na temat danego obiektu...
Jeżeli nie chcecie wydać pieniędzy na marne, to omijajcie ten hotel z daleka!
Obiekty tylko w opisach, broszurach stronach organizatora wygląda rewelacyjnie, ale tak naprawdę to wielka ściema ...
-Pokoje bardzo male, brudne można się przylepić, Panie sprzątające nie maja, czym tak naprawdę ich sprzątać, jest to jakieś nie porozumienie, pościel jak nie poprosicie to nie zostanie zmieniona, pokoje ogólnie są sprzątane po łepkach.
-obslucha recepcji bardzo nie miła, nie traktują Cię poważnie, no chyba że jesteś Rosjaninem. Są hamscy, szybko się irytują.
-restauracja, tu najgorsza masakra syf, kiła i mogiła, brud, przyklejacie się do stolików, sztućce brudne, szklanki talerze też nie domytę, pół mrok w głównej restauracji przykrywa wizja tego całego syfu, jaki tam panuje.
-jedzenie nie doprawione, mięso gumowate, ogólnie nic ciekawego, aby przetrwać, my czesto korzystaliśmy z restauracji, na mieście.
Na pewno odradzamy wyżywienie all inclusive totalne wyrzucenie pieniędzy w błoto, drinki tragedia, piwo nie do wypicia, wódka smakuje jak jakis likier, za każdym razem leją wam coś innego, a prosicie o to samo, plastikowe kubki, kieliszki, kto, nie są myte, tylko przekazywane dalej, słomki trafiają się już pogryzione, normalnie masakra.
-baseny pozostawiają też sporo do życzenia, dużo chloru, syfu, piasku z morza,..Wałka o lerzaki, obsługa baseny rozkłada na nich różne rzeczy, ze niby są zajęte, a później łapią ludzi którzy szukają leżaków i biorą od nich pieniądze!
-morze, plaża to istna zbieranina śmieci, w wodzie pływa dosłownie wszytko, jak jakieś wysypisko śmieci, nikt o to nie dba.
-okolica poza hotelem, pozostawia też sporo do życzenia, dużo policji, ochrony, opuszczonych hoteli, dużo śmieci, smród.

1  Dziękujemy, pytek p

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy, żeby Wasz pobyt był jak najlepszy, ale to właśnie dzięki takim wiadomościom dowiadujemy się, co i jak musimy jeszcze poprawić. Staramy się, żeby nasi goście zawsze byli w pełni usatysfakcjonowani, jednak w tym wypadku widocznie nie wszystko poszło jak należy. Obiecujemy, że jeśli zaufacie nam ponownie, to dołożymy wszelkich starań, abyście nie byli zawiedzeni.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie opłacam tego hotelu! Obsługa okropna nieuprzejmi mimo dostawania wysokich tipów, byłam w wielu hotelach, pierwszy raz pisze negatywna opinie! Jedzenie średnie, lokalizacja średnia, okolica niebezpieczna.

1  Dziękujemy, Marta A

Zrecenzowano: 22 maja 2018

W hotelu Movenpick bylismy w czerwcu 2015 roku i przyznam ,że nigdy nie byliśmy w lepszym . Wspaniała lokalizacja , cudowna plaża, hotel czyściutki , zadbany ,obsługa profesjonalna ,jedzenie po prostu obłęd . Nic dodać nic ująć . Minusem jest to ze dzieci troszkę się tam nudzą ,ale wiadomo ,że nie każdy lubi tłumy piszczących dzieci ,więc i takie hotele się przydają . Jak ktoś się zastanawia to nie ma nad czym . Na pewno będzie zadowolony z pobytu tam :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze to konieczność!
Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, ewelina934
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HassenChaouache, General Manager, Movenpick Resort & Marine Spa SousseOdpowiedź udzielona 24 maja 2018

Zrecenzowano: 3 marca 2018

Hotel bajeczny....dwa baseny z czego jeden z wodą morską, plaża zadbana mnóstwo atrakcji..Jedzenie super...100 m od hotelu promenada ciągnąca się wzdłuż morza...można poznać zwyczaje Tunezyjczyków, a także otrzymać sex ofertę :). Widok na morze...warto dopłacić.....nie zdejmują opasek po wykwaterowaniu, można mimo późno popołudniowego wylotu skorzystać z lunchu i ...popołudniowej kawy. Wi-fi w lobby.....Polecam :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Z5245BNsebaDawid
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HassenChaouache, General Manager, Movenpick Resort & Marine Spa SousseOdpowiedź udzielona 16 marca 2018