Sousse
Zrecenzowano: 15 września 2019

TUI Sensimar Scheherazade- niesamowity hotel, który zadowoli nawet wymagającego klienta. Hotel tylko dla dorosłych.
Dojazd z lotniska około 40 minut.
Od progu powitanie zimnymi napojami i mokrymi ręczniczkami.
Niedługi czas oczekiwania na pokój. W recepcji można wymienić walutę.
Od razu można korzystać z całej infrastruktury hotelowej. Nie ma opasek all- jak dla mnie rewelacja.
Pokoje: wystarczającej wielkości, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, każdy z widokiem na morze. Część posiada własne baseny. Na powitanie butelka wina i owoce. Pokój i łazienka w nienagannej czystości. Co dzień wymiana ręczników i pościeli, uzupełniane kosmetyki i minibarek.
Basen i plaża: na terenie hotelu dwa baseny- jeden z cieplejszą wodą. Plaża szeroka, codziennie sprzątana z serwisem kelnerskim. Ręczniki plażowe dostępne w każdej chwili. Bezpłatne parasole, leżaki, materace. Wystarczająca ilość leżaków zarówno na basenie, jak i na plaży. Dodatkowo leżaki w cieniu palm. Pomimo rezerwacji od wczesnych godzin rannych, można było znaleźć wolne miejsca.
Obsługa przez cały dzień dbała o czystość na basenach i plaży.
Wokół hotelu spory, zadbany teren, pełen zieleni i kwiatów.
Kuchnia: mistrzostwo świata ! Ogromy wybór dań od śniadania począwszy, na kolacji skończywszy. Nie sposób było wszystkiego spróbować. Kolacje tematyczne: tunezyjska i śródziemnomorska. Do obiadu i kolacji nie dość, że piękne, to i smaczne kompozycje deserów oraz lody i owoce.
Drinki i alkohol dostępne w all w dobrej jakości.
Animacje: aerobic, siłownia, siatkówka i wieczory tematyczne. Czasem muzyka na żywo, czasem pokazy.
W hotelu zdecydowana większość to goście z Niemiec, Francji, Belgii. Kilku Czechów, niewielu Rosjan i Holendrów. Polaków, jak na lekarstwo.
Obsługa w hotelu na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dbają o czystość i zadowolenie gości. Niebywała troska o bezpieczeństwo. Hotel i plaża strzeżone.
Wszyscy uśmiechnięci i życzliwi.
Spędziliśmy w hotelu tydzień we wrześniu 2019 r. To był bardzo dobry wybór.
Raj na ziemi. Polecam.

Dziękujemy, wolkann
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel ze wszech miar doskonaly.Przywitano nas coctailem i ciasteczkami,nim cokolwiek zaczelismy zalatwiac.Obsluga niezwykle mila,na kazdym kroku slyszelismy,dzien dobry,jak sie masz.Jedzenie jak na weselu,do obiadu i kolacjii muzyka za zywo.,wino do obiadu i kolacjii,niezliczona ilosc pysznych slodyczy,lody,owoce.
Plaza piaszczysta,na plazy oprocz bezplatnych parasoli i lezakow,bezplatne materace,ktore roznosil bardzo mily Pan,zyczac milego dnia.
Woda w morzu czysciutka,dno morskie piaszczyste,wodorostow ilosc znikomo mala,morze spokojne bez duzych fal.
Bylismy od 11.07-25.07 2019,bylo cieplo,ale nie upalnie,od morza mily chlodzacy wiaterek.Temp wody w morzu okolo 24st C.
Pokoje przestronne,funkcjonalne,czyste
Animacjie wieczorne,bardzo kulturalne,bez wrzaskow,muzyka mila,stonowana,odbywaly sie one przy duzym basenie,ktory jest wewnatrz budynku,tak wiedz wieczorem byla cisza i spokoj.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoj nr 103
Dziękujemy, Wiktor S
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

bylem w 06-2019 wspanialy hotel goscinny czysty przywitano nas drinkami i zimnymi recznikami pokoj czysty codziennie sprzatany pachnacy jedzenie poezja do jedzenia od piwa po szampana i wina nie zabraklo codziennie inne dania owoce morza jajka wedliny mieso od baraniego po swinine kurczaki czy indyki dania z grila czy tazinu baseny dwa oczywiscie czyste woda hlorowana i czysta bary nad basenami serwowaly drinki i przekaski obsluga mila usmiechnieta zawsze na czas i nie obslugujaca z laski czy za bakszysz

Wskazówka dotycząca pokoi: winda dla niepelnosprawnych ,animacje dla wszystkich hotel tylk dla doroslych czyst ja mialem pokoj w strone strzezonej plazy
Dziękujemy, KrzysztofS4380
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem. Hotel wart uwagi. Czysty, obsługa bardzo pomocna, sprzątany codziennie. Pokoje nie duże, ale świeżo po remoncie, dobrze wyposażone, wifi działa. Jedzenie smaczne i różnorodne, szczególnie desery, duży wybór drinków. Lokalizacja również na 5, blisko centrum, hotelowa plaża bardzo czysta. Polecam!!!!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 846ma_gorzatam
Zrecenzowano: 27 września 2018

Bywałem w wielu hotelach, większych, ładniejszych, z bogatszą infrastrukturą, ale w hotelu w którym wszystko zagrało jednocześnie byłem pierwzy raz. Jedzenie-poezja, obsługa-mistrzostwo świata, czystość-bez jakichkolwiek zastrzeżeń.. jestem pod wielkim wrażeniem. Osiągnąć niemiecką perfekcję przy południowej mentalności pracowników..Uwaga dla mężczyzn..ściśle przestrzegają drescodu.. nawet w eleganckich lnianych szortach na kolację nie wpuszczają - spodnie muszą być długie.
Podsumowując w dwóch słowach...Hotel Genialny

Termin pobytu: wrzesień 2018