“Świetne jedzenie w pięknym otoczeniu. ”
Dei Frati — recenzja

Dei Frati
Nr 3 wśród 358 Restauracje (Brasov)
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia włoska, bardzo wysoka jakość produktów, niepowtarzalny smak. Zdecydowaną zaletą jest przemiła obsługa.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, EmiliaPC

Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i przytulna knajpka położona na uboczu 2 min od rynku. Wspaniała obsługa, pyszne jedzenie. Wieczorem ciężko dostać się bez rezerwacji, bo miejsce jest oblegane. Sporo pozycji do wyboru dla wegetarian polecam!!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jola L
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie można zwiedzać Braszowa bez zatrzymania się w Dei Frați. Pyszna, prosta włoska kuchnia bez udziwnien. Takiej jakości jedzenie trudno znaleźć w Rumunii.
Rewelacyjne zupy, pasty i desery. Warto poczekać na wolny stolik.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 649michalw
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna Włoska kuchnia. Makaron domowej roboty.Desery również typowo włoskie. Obsługa również bez zarzutów. Płatność kartą. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, marcinw589
Zrecenzowano 17 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Byłem i nie żałuję. Kuchnia włoska, prosta, bez udziwnień, ale przez to bardzo dobra. To moja kolejna wizyta w Braszowie i miejsce zdecydowanie lepsze niż te w których byłem wcześniej.

Jedzenie dobre z plusem. Makaron idealny al dente.
Obsługa świetna.
Ceny rozsądne, a za tą jakość to po prostu świetne.
Wnętrze - szczególną uwagę warto zwrócić na toaletę/umywalkę.

Na pewno powtórzę, gdy kiedyś tu się jeszcze znajdę.

Termin wizyty: maj 2016
1  Dziękujemy, matmsk

Dei Frati — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County
Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w Dei Frati? Podziel się wrażeniami!