“Pyszne jedzenie, miła obsługa ”

La Ceaun - str. M. Weiss
Zamów online
Nr 9 wśród 364 Restauracje (Brasov)
Kuchnie: Rumuńska, Zupy
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w pobliżu rynku, pomimo, że byliśmy w godzinach dużego ruchu obsługa była bardzo sprawna i uprzejma, nie było problemu z językiem angielskim. Ceny naprawdę przystępne, za zupę fasolową podaną w chlebie zapłaciliśmy 18 ron, placek z grzybami i sosem jogurtowo-czosnkowym 24 ron. Bardzo smaczne jedzenie, przyjemny lokal, żadnych minusów. Miejsce godne polecenia :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, izabelap854
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bogdanb686, Manager, La Ceaun - str. M. WeissOdpowiedź udzielona 3 maja 2019

Thank you very much for your great review ! Looking forward to seeing you back in the not to distant future.

Zrecenzowano 28 września 2018

Skorzystaliśmy z rekomendacji. Jest to lokal z miejscami na zewnątrz i wewnątrz. Niedaleko rynku w Braszowie, i czarnego kościoła. Lokal pełny, trzeba było poczekać na stolik. Ale tylko 10 minut. Obsługa ogarnięta, mówiąca bez problemu po angielsku (co w takim np. Wiedniu nie jest oczywiste). Karta prosta i przejrzysta. Pierwsze ostrzeżenie - porcje nie biorą jeńców. Wiedzieliśmy, że zupa może wystarczyć więc tylko główne.
I teraz : gulasz jagnięcy z mamałygą oraz wędzona (tak ! ) golonka na kapuście.
Jagnięcina idealnie przyprawiona, wyraźna i krucha. Ale wędzona golonka to jest hicior jak dla mnie. Mamałyga w Rumunii idealnie zastępuje ziemniaki / frytki.
Niestety , kapusty nie potrafią zrobić. Ale trudno.
Polecam do tego rzemieślnicze rumuńskie piwo - Zaganu. Na tle korporacyjnych Ursusów i Ciucow, to prawdziwe dobre piwo. Na koniec palinkę dla koneserów i taxi do hotelu. Trzeba lubić jedzenie aby polubić takie miejsce. Normalne jedzenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, karbator
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bogdan B, Manager, La Ceaun - str. M. WeissOdpowiedź udzielona 2 października 2018

Thank you very much for your great review Tomasz!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zupy i danie dnia. Zupy przepyszne i podane natychmiastowo- można było już nimi się najeść! Danie dnia równie przepyszne. Miejsce polecone przez Rumuna i przez przewodnika z Walkabout Free Tour. Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pacia000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bogdan B, Manager, La Ceaun - str. M. WeissOdpowiedź udzielona 3 września 2018

Thank you very much for your 5 stars review Pacia !

Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania na dania, które nie są zupą. Mała karta. Dwa dania do wyboru dla wegetarian. Jedzenie przeciętne obsługa średnia. Moim zdaniem to miejsce jest przereklamowane.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Jola L
Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Szukając restauracji z kuchnią rumuńską w Braszowie kierowaliśmy się opiniami innych turystów i trafiliśmy w dziesiątkę. Obsługa miła, pomocna, ceny trochę niższe ceny niż w polskie. Fajny prosty wystrój z motywami nawiązującymi do folkloru rumuńskiego. Jedzenie pierwsza klasa spróbujcie potrawy narodowej tj. gołąbków z mięsem,kapustą,polentą i śmietaną zwane Sarmalami. Duży plus za piwo rzemieślnicze Zãganu.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 513arkadiuszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bogdan B, Manager, La Ceaun - str. M. WeissOdpowiedź udzielona 16 lutego 2018

Thank you very much!

La Ceaun - str. M. Weiss — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County

Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w La Ceaun - str. M. Weiss? Podziel się wrażeniami!