“Nie polecam”
Brasovia — recenzja

Brasovia
Nr 45 wśród 367 Restauracje (Brasov)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kierując się dobrymi opiniami użytkowników zabrałem znajomych do tego miejsca. Byliśmy na miejscu ok. 17:30. Brak świeżego jedzenia i brak jakiegokolwiek wyboru nas skutecznie zniechęciły.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 902mateusz

Zrecenzowano 6 lipca 2018

Restauracja, a w zasadzie bar, bistro samoobsługowy. Położony w centrum miasta, przy ulicy odchodzącej od rynku. Jedzenie smaczne i w bardzo przystępnych cenach. Polecam zupę, a właściwie flaki ze śmietaną: ciorba burta, mici, czyli mięsne roladki i duszoną jagnięcinę. Lokal składa się z 3 sal. Uważam, że każdy znajdzie to co lubi i znajdzie dogodne dla siebie miejsce. Ja wybrałem pod oknem z widokiem na ulicę, gdzie po obiadowej konsumpcji, przeczekując deszcz, degustowałem przez godzinę trzy rodzaje dobrej kawy. Polecam.

Dziękujemy, jerzy T
Zrecenzowano 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i sympatyczne miejsce w samym centrum przy rynku. Przypomina bar mleczny tylko w wersji rumuńskiej. Obsługa mówi komunikatywnym angielskim, co było zaskoczeniem, zważywszy że w restauracjach z porozumieniem z kelnerem bywało różnie. Wybór potraw całkiem spory, zwłaszcza dodatków warzywnych - w porównaniu do innych miejsc. Dużo miejsc siedzących. Można się wybrać w pojedynek oraz w większą nawet kilkudziesięciu osobową grupę.

Dziękujemy, W9198IHkats
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal wyglada dziwnie. Ciemno i brudno.
Jedzenie ledwo ciepłe. Nie doprawione. Z Panią ciężko się dogadać po angielsku i okazuje zniecierpliwienie klientowi. Nie polecam.

Dziękujemy, Nomejson
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękne miasto o wspaniałym klimacie. Mnóstwo restauracji, barów itp. Można spędzić miły wieczór w restauracji popijając dobre wino lub drinka. Piękna katedra, ratusz, mnóstwo sklepów itp. Polecam spędzić tu choćby dzień.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Eliasz D

Brasovia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w Brasovia? Podziel się wrażeniami!