“Naprawdę warto”
Restaurant Sergiana — recenzja

Restaurant Sergiana
Nr 27 wśród 367 Restauracje (Brasov)
Kuchnie: Rumuńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018

Koniecznie trzeba tam zjeść będąc w Braszowie. Bardzo duża restauracja, miła obsługa (nie dla osób nerwowych, nikt tu się nie spieszy). Na przystawkę tatar i zupa. Jedliśmy obydwie specjalności szefa- dzik i wieprzek oraz dobrego steka. Skrzydełka kurczaka też pyszne. Na deser oczywiście super pączki (papanaszi). Porcje olbrzymie ale miły pan kelner od razu zapakował nam resztki na wynos.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kkazamo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena S, Guest Relations Manager, Restaurant SergianaOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2018

Thank you!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie - średnie (papanas były zdecydowanie nie dzisiejsze, gumowe i twarde; ciorba warzywna nie doprawiona; ziemniaki i sos również nie doprawione). Obsługa-średnia (potraktowani maszynowo-bez uprzejmości, ale sprawnie i szybko).

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Gabi101290
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Restauracja nie jest tak droga jak niektórzy przestrzegali, chociaż wiadomo, że jest to pojęcie względne. Nam jedzenie smakowało, a wiedza kelnera i pomoc w doborze była bardzo profesjonalna. Jedliśmy tu najlepsze dania kuchni rumuńskiej (nie licząc domowych obiadów), do tego smaczne piwko. Polecam :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, martchwal
Zrecenzowano 2 lipca 2017

Po kilku dniach w Braszowie, zgrzani upałem, zajrzeliśmy z dzieciakami do tej chłodnej piwnicy.
Zamówiliśmy tradycyjne dania kuchni rumuńskiej i szczerze mówiąc w innych lokalach dają lepiej: zupa lura a grillowane mięso suche. Za to mamałyga i gulasz bardzo dobre. Na koniec kelner, który sprawiał wrażenie że się gdzieś spieszy, sprzątający stół nad głową mojej córki.
Przereklamowane.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, MixPixs
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w samym centrum. Bardzo duza wiec chyba zawsze znajdzie sie jakies miejsce. Sa tu dania kuchni rumunskiej wiec warto isc. Obsluga mila. Udogodnienia dla dzieci. Ceny normalne.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 900olap

Restaurant Sergiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w Restaurant Sergiana? Podziel się wrażeniami!