“Tradycyjnie i smacznie”
Restaurant Sergiana — recenzja

Restaurant Sergiana
Nr 27 wśród 367 Restauracje (Brasov)
Kuchnie: Rumuńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Restauracja nie jest tak droga jak niektórzy przestrzegali, chociaż wiadomo, że jest to pojęcie względne. Nam jedzenie smakowało, a wiedza kelnera i pomoc w doborze była bardzo profesjonalna. Jedliśmy tu najlepsze dania kuchni rumuńskiej (nie licząc domowych obiadów), do tego smaczne piwko. Polecam :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, martchwal

Zrecenzowano 2 lipca 2017

Po kilku dniach w Braszowie, zgrzani upałem, zajrzeliśmy z dzieciakami do tej chłodnej piwnicy.
Zamówiliśmy tradycyjne dania kuchni rumuńskiej i szczerze mówiąc w innych lokalach dają lepiej: zupa lura a grillowane mięso suche. Za to mamałyga i gulasz bardzo dobre. Na koniec kelner, który sprawiał wrażenie że się gdzieś spieszy, sprzątający stół nad głową mojej córki.
Przereklamowane.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, MixPixs
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w samym centrum. Bardzo duza wiec chyba zawsze znajdzie sie jakies miejsce. Sa tu dania kuchni rumunskiej wiec warto isc. Obsluga mila. Udogodnienia dla dzieci. Ceny normalne.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 900olap
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, pyszne jedziecie super obsługa! Polecam z całego serca! Ceny umiarkowane!
Pyszna kuchnia rumuńska

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, tomaszw61
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Sympatyczne miejsce, dobre zupy, fajne drugie dania, lokalne wina i piwa. Wszystko w przystępnych cenach. Polecam

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, MrLubon

Restaurant Sergiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w Restaurant Sergiana? Podziel się wrażeniami!