“Wszystko super”
Restaurant Sergiana — recenzja

Restaurant Sergiana
Nr 27 wśród 367 Restauracje (Brasov)
Kuchnie: Rumuńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w samym centrum. Bardzo duza wiec chyba zawsze znajdzie sie jakies miejsce. Sa tu dania kuchni rumunskiej wiec warto isc. Obsluga mila. Udogodnienia dla dzieci. Ceny normalne.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 900olap

Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, pyszne jedziecie super obsługa! Polecam z całego serca! Ceny umiarkowane!
Pyszna kuchnia rumuńska

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, tomaszw61
Zrecenzowano 18 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Sympatyczne miejsce, dobre zupy, fajne drugie dania, lokalne wina i piwa. Wszystko w przystępnych cenach. Polecam

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, MrLubon
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

Restauracja została polecona przez właścicielkę, zaraz po zakwaterowaniu w Brasovie. Pierwsze wrażenie na prawdę dobre. Przeogromna sala, a nawet 3 sale, w bardzo przyjemnym wystroju. Po ok. 5 minutach oczekiwania na wolny stolik, zostaliśmy zaproszeni na miejsca i obdarowani bardzo rozległymi kartami. Wybraliśmy dwie przystawki (całe szczęscie, ponieważ porcje były ogromne) oraz 3 dania główne. Zależało nam na posmakowaniu lokalnego jedzenia, dlatego też wybór padł na Transylwański gulasz, oraz polędwiczki z bakłażanem i bekonem, które najprościej mówiąc były gołąbkami na bigosie, z troszeczkę ulepszonym farszem. W między czasie dotarły do nas czekadełka oraz ogromny kosz chleba. Od początku do końca obsługa bardzo się starała, wszystko przebiegło bardzo poprawnie. Jedzenie na prawdę przepyszne, godne polecenie, porcje ogromne, także proponuje to wziąć pod uwagę. Restauracja wyższej klasy, co było widać na każdym kroku, a ceny zaskakująco niskie. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, jhgfdk
Zrecenzowano 21 lipca 2016

bardzo dobre jedzenie w odrobinie za wysokiej cenie. miejsce bardzo zatłoczone, ale obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, mateuszo393

Restaurant Sergiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brasov, Brasov County

Byłeś(-aś) w Restaurant Sergiana? Podziel się wrażeniami!