“Smacznie”
Kulinarium — recenzja

Kulinarium
Nr 15 wśród 259 Restauracje (Sybin)
Kuchnie: Niemiecka, Włoska, Rumuńska, Międzynarodowa, Fusion
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Smaczna zupa z fasoli podawana w chlebie, pizza kulinarium i potężna sałatka wegetariańska. Kasta jest bardzo rozbudowana. Obsługa miła.

Dziękujemy, 479maarti

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Specjalnością tego miejsca jest zupa fasolowa na wędzonce podawana w wydrążonym chlebie. Super jedzenie, szybka i sprawna obsługa, mimo bardzo turystycznego miejsca - zapewne większość bywa tu tylko raz, ale tu dbają o Klienta.

Dziękujemy, Jacenty1964
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa. Klimatyczne miejsce. Dobre jedzenie, poprawne dania kuchni tradycyjnej. Przystępne ceny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Do knajpki przyszliśmy w tygodniu koło 16 ruch był średni, kelner ( w brudnym fartuchu) podał karty dosyć szybko, ale przy pytaniach o sķład dań musiał odchodzić i pytać się innych, a więc słabo przygotowany do obsługi. Na dania czekaliśmy bardzo długo wręcz mieliśmy wrażenie że o nas zapomniano. Goście którzy przybyli po nas do restauracji dostawali swoje zamówienia szybciej od nas. Po otrzymaniu dań stwierdzam że jedzenie bardzo przeciętne jak na tak długi czas oczekiwania. Opcja się wegetarian poza pizzą tylko dwa inne dania.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, LollaBunnny
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skad tak wysoka pozycja na liscie...
Jedzenie bardzo przecietne, zeby nie powiedziec ze kiepskie, a obsluga? Z taka impertynencjia dawno sie nie spotkalam. Kelner byl bardzo niekulturalny i nieuprzejmy - poczawszy od przyjmowania zamowienia, poprzez podanie dan, a konczac na rzucaniu pieniedzmi. Reszta nie zostala wydana bo kelner nie mial drobnych... Zenada!!!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 630basiaf

Kulinarium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sybin, Sibiu County

Byłeś(-aś) w Kulinarium? Podziel się wrażeniami!