Zapisz

Zrecenzowano: 8 lipca 2018
BartoszPa
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto! Ciekawe miejsce dla którego trzeba wygospodarować trochę czasu nawet kosztem Mostu Kłamców czy innych atrakcji Sibiu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ummba
Zrecenzowano: 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tam zaledwie 2.5h ale tylko dlatego że padał deszcz. Serdecznie polecam. Na terenie skansenu można skorzystać z restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, BartoszPa
Zrecenzowano: 27 maja 2018

Wspaniałe muzeum. Trzeba jednak zarezerwować na wycieczkę po nim minimum 4 godziny. Obowiązkowo trzeba je odwiedzić podczas wizyty w Sybinie! Wyjątkowe miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano: 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa i dobre ceny biletów. Panie które nas doprowadzamy mówiły z prawdziwą pasją kochając to co robią. Znajomość języków na bardzo wysokim poziomie. Miejsce idealne dla dzieci, młodzieży jaki dorosłych

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, qwerty06485
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Rozległy skansen prezentuje budowle, urządzenia gospodarcze, rzemiosło i sztukę z różnych regionów Rumunii. Zarówno architektura - przede wszystkim drewniana - jak i sztuka użytkowa są na bardzo wysokim poziomie, świadczącym o potrzebie piękna jako elementarnej wartości ogólnoludzkiej. Naprawdę szkoda, że nie są oferowane na sprzedaż repliki niektórych eksponatów, szczególnie ceramiki.

Obiekt w bardzo dobrej kondycji, ekspozycja jest nieustannie powiększana. Obejścia obsadzone kwiatami i winoroślą, w niektórych zwierzęta gospodarskie.

Jedyny minus to wyasfaltowane alejki, nie na miejscu w skansenie.

Restauracja oferuje doskonałe tradycyjne potrawy w bardzo przystępnych cenach. Obsługa sprawna i uprzejma.

Warto przyjechać i spędzić miłe, niespieszne popołudnie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, jack_w_krk