“Bardzo dobre jedzenie”
Crama Sibiul Vechi — recenzja

Crama Sibiul Vechi
Nr 7 wśród 262 Restauracje (Sybin)
Kuchnie: Rumuńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Restauracja jest bardzo klimatycznie urządzona, smaczne jedzenie, ceny są jednak wyższe niż przeciętnie. Obsługa bardzo sympatyczna.

Dziękujemy, 479maarti

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo mała ale przyjemna restauracja. Dla gości oczekujących na wolny stolik jest mała ławeczka do przycupnięcia.Smaczne dania kuchni regionalnej.Śmiało mogę polecić gołąbki.

Dziękujemy, Sylwia B
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce, aby poczuć klimat Rumunii i tutejszej kuchni.
Smacznie, z muzyką, dobra obsługa, jednak trochę za drogo. Za jakość do ceny nie daję maksymalnej oceny

Dziękujemy, Tomek D
Zrecenzowano 10 października 2018

Polecono nam tę restaurację w hotelu, znajduje się ona w bocznej uliczce w piwnicy. Wnętrze jest bardzo klimatyczne, urządzone w tradycyjnym stylu, choć nie ma za dużo miejsca. Karta jest bardzo bogata, duży wybór tradycyjnych potraw. Miła, mówiąca po angielsku obsługa (sami mężczyźni). Jedzenie bardzo smaczne, a porcje całkiem duże.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, BeataBeaK
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko tu smakuje lepiej niż w innych restauracjach. Kelnerzy mam wrażenie czytają w myslach, a ja nie mam się do czego przyczepić. Rewelacyjny obiekt na upał.. nie na tarasie, tylko w piwnicy .... Ale dekoracje i oświetlenie rekompensują pesymistyczne nastawienie. Duży plus za menu z obrazkami. Skusiłam się na danie z jagnięcina, którego w normalnych warunkach w życiu bym nie wybrala. Przepyszne. Mamałyga w zaskakujących połączeniach - nie jako zwykły placek ! Moja ulubiona restauracja jak na razie w Rumunii.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 36emiliac

Crama Sibiul Vechi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sybin, Sibiu County

Byłeś(-aś) w Crama Sibiul Vechi? Podziel się wrażeniami!