Powrót do dzieciństwa

Polecam osobom urodzonym w latach 90 lub później. Powrót wspomnień gwarantowany. Do muzeum łatwo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
66aleksandraw
Wrocław, Polska
Fiat 126p

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
DSlodek
Taunton, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do muzeum łatwo trafić, niedaleko znajduje się przystanek autobusowy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 66aleksandraw
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy syna by mu pokazać jak żyli nasi rodzice i my również. Powspominaliśmy i było bardzo miło. Syn był zadowolony również. Polecamy

Dziękujemy, DSlodek
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Są ciekawostki, fajnie tak powspominać, zwłaszcza , gdy się pamięta większość eksponatów w użyciu ;)

Dziękujemy, mija_fm
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Varnie nie można ominąć takiej atrakcji. Do zobaczenia jest mnóstwo rzeczy z czasów PRL-u począwszy od samochodów, zabawek, banknotów, poprzez produkty spożywcze, alkohole i mnóstwo rzeczy codziennego użytku. Wszystko bardzo dobrze wyeksponowane. Mój 10-letni syn był zachwycony.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justyna L
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne muzeum. Na wyposażeniu różne rzeczy. Zaczynając od samochodów z epoki kończąc na papierosach. Ku mojemu zdziwieniu znalazły się papierosy z KRLD. Obowiązkowy program dla ludzi zwiedzających Warne. Dogodny dojzd ze Złotych Piasków autobusem 409. Bilet 3 lv. Dzieci za darmo. Wysiadamy na przystanku Autogara. Muzeum znajduje się w galerii Grand Mall.

Dziękujemy, damiand88