Retro samochdy

Muzeum retro samochodów znajduję się w galerii Grand Mall w Warnie.Dobre miejsce by powspominać... Przeczytaj więcej

Turkocholik
Fiat 126p

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
DSlodek
Taunton, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy syna by mu pokazać jak żyli nasi rodzice i my również. Powspominaliśmy i było bardzo miło. Syn był zadowolony również. Polecamy

Dziękujemy, DSlodek
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Są ciekawostki, fajnie tak powspominać, zwłaszcza , gdy się pamięta większość eksponatów w użyciu ;)

Dziękujemy, mija_fm
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Varnie nie można ominąć takiej atrakcji. Do zobaczenia jest mnóstwo rzeczy z czasów PRL-u począwszy od samochodów, zabawek, banknotów, poprzez produkty spożywcze, alkohole i mnóstwo rzeczy codziennego użytku. Wszystko bardzo dobrze wyeksponowane. Mój 10-letni syn był zachwycony.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justyna L
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne muzeum. Na wyposażeniu różne rzeczy. Zaczynając od samochodów z epoki kończąc na papierosach. Ku mojemu zdziwieniu znalazły się papierosy z KRLD. Obowiązkowy program dla ludzi zwiedzających Warne. Dogodny dojzd ze Złotych Piasków autobusem 409. Bilet 3 lv. Dzieci za darmo. Wysiadamy na przystanku Autogara. Muzeum znajduje się w galerii Grand Mall.

Dziękujemy, damiand88
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie warte zwiedzenia. Kolekcja robi wrażenie. Szczególnie kolekcja samochodów i motocykli, mimo wieku wyglądają jak prosto z fabryki. Można kupić bilet łączony do muzeum figur woskowych ale można sobie to spokojnie darować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, _ukaszd240