“Prawie pękłam”
Gostilnitza Chuchura — recenzja

Gostilnitza Chuchura
Nr 7 wśród 361 Restauracje (Warna)

Smacznie dużo uczciwie warto. Naprawdę. Jesteś głodny i chcesz zjeść prawdziwe bułgarskie jedzenie to warto.

Dziękujemy, ania_tranel

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Dopiero co wyszliśmy, skuszeni dobrymi recenzjami. Restauracja rzeczywiście urokliwa, ma swój klimat takiej biednej bułgarskiej knajpy. Niestety nie było dań na których mi zależało. Zupy z białej fasoli brak. Zamówiliśmy mussake i szaszłyk. Mussake duża porcja, smaczna tłusta, szaszłyk taki jak na nasz gust słabo dopieczony. Zostawiliśmy prawie 3/4 dań. Na szczęście tanie. Wyszlismy zostawiając pełne talerze i poszliśmy za róg na kebab. Notabene rewelacyjny.

Dziękujemy, Raszko
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niech za początek recenzji posłuży fakt, że jadłem w już wielu miejscach, a to jest pierwsza recenzja, którą zdecydowałem się napisać. Jedzenie szczerze najlepsze jakie jadłem. Żona zdecydowała się na szaszłyk wieprzowy, ja na sach (tradycyjne bułgarskie naczynie) z baraniną, cebulą, pieczarkami i ziemniaczkami. Porcje bardzo duże. Mięso bardzo aromatyczne, wyśmienicie przyrządzone i podane. Warzywa tak samo, rozpływały się w ustach. Jedzenie nieco tluste, ale to wiadomo - gusta bywają różne, jak dla nas w sam raz :) Bardzo miła obsługa i klimatyczne miejsce choć nieco na uboczu. No i cena również przystępna - za oba dania wraz z piwem i wodą wyszło nam 47 lewów. Byliśmy pod takim wrażeniem, że zostawiliśmy 60. Bardzo polecamy!!! :)

Dziękujemy, damianm714
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda ze z głośników leci współczesna muzyka a kelnerki nie mają na sobie tradycyjnych strojów - nadałoby to jeszcze lepszego charakteru temu miejscu.
Zjedlismy wątróbkę i szopską sałatkę na przystawkę oraz "szaszłyk dla przyjaciół" i wyszliśmy najedzeni do syta. Szaszłyk fajnie zgrillowany oraz bardzo ładnie podany.

Polecam!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, radoslaws514
Zrecenzowano 4 listopada 2017

Właśnie stamtąd wróciliśmy, ziółka już się parzą. Jedzenie tłuste, mięso twarde i niedopieczone, ziemniaki (wybraliśmy z karty gotowane, przyjechały smażone) tak tłuste,że pływały w czymś trudnym do określenia, na pewno nie było to masło, jak widnieje w karcie. Na stole olej do przyprawienia sałatki, o dziwnym smaku, żadna oliwa z oliwek. Zaglądaliśmy tam od dwóch dni i było pusto, dziś też było pusto, a jednak się skusiliśmy i mamy za swoje. Trzeba jeść tam, gdzie jest dużo ludzi, jedliśmy przez 3 dni w Happy Grill i było ok. Uliczny pies skorzystał, bo zabraliśmy mu to ,czego nie zaryzykowaliśmy zjeść, ale on też podszedł do tego z rezerwą :)

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, KatarzynaPolska

Gostilnitza Chuchura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gostilnitza Chuchura? Podziel się wrażeniami!